Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Premiera: Ares:LED

Ares to oprawy LED przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i handlowych. Jest to model prosty, funkcjonalny i bardzo uniwersalny. Dostępność różnych wariantów daje możliwość precyzyjnego dostosowania charakteru oświetlenia do wymogów inwestora.

 

Obudowa oprawy Ares jest wykonana z malowanego proszkowo aluminium odpornego na uszkodzenia mechaniczne i działanie środków chemicznych oraz wilgoci. Jej kształt został maksymalnie uproszczony, aby można było połączyć większą ilość opraw w linie świetlne. Sercem opraw są nowoczesne diody LED o łącznej mocy 19, 43 lub 65 W, dające strumień strumień światła od 1500 do 6200 lm.

 

Soczewki i dyfuzory stosowane w oprawach Ares pozwalają na uzyskanie kątów rozsyłu 60, 100 lub 120°, dzięki czemu można doskonale dostosować oświetlenie do pomieszczenia. Do wyboru są również trzy temperatury barwowe przy każdej mocy: 3000, 4000 lub 5000 K.

 

Oprawy Ares dostępne są w trzech konfiguracjach: do montażu podtynkowego, natynkowego lub w systemach zawieszanych. Dzięki temu można w estetyczny sposób wykonać instalację oświetleniową, jednocześnie mając pełną swobodę w doborze mocy i temperatury barwowej źródeł światła. Wszystkie oprawy są wyposażone w moduł sterowania DALI, dzięki czemu można w wydajny i wygodny sposób zarządzać pracą poszczególnych elementów lub całego układu.</br />
Tracklight:LED

Ares:LED

Oprawy Ares firmy Luxon to proste, ale dopracowane i bardzo uniwersalne rozwiązanie w zakresie oświetlenia wnętrz użytkowych. Korzystając z prostych, uniwersalnych obudów, sprawdzonych rozwiązań technologicznych i diod najwyższej jakości, stworzyliśmy oprawy, które mogą odmienić wygląd i poprawić funkcjonalność każdego sklepu, pawilonu handlowego czy biura.

 

Przejdź do karty katalogowej

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu