Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Ultima:LED- nowa jakość opraw przemysłowych

Magazyny to bardzo wymagająca przestrzeń. Oprawy muszą je nie tylko skutecznie doświetlić, ale także zwiększyć komfort pracy. Odporność na wysoką temperaturę oraz zanieczyszczenia, a także sprawność wyrażona w lm/W to priorytet dla inżynierów tworzących nową oprawę przemysłową.
Ultima:LED to nowa oprawa, w której tworzenie został zaangażowany cały dział R&D. Po długim procesie testowania, powstał produkt o bardzo wysokiej jakości. Zerknijmy na jej parametry.
Kluczowe parametryTracklight:LED Ultima:LED

Diody oraz optykaWysoka jakość diod pozwoliła na uzyskanie współczynnika SDCM na poziomie 2. Współczynnik SDCM mówi o stabilności temperatury barwowej. Zazwyczaj spotyka się oprawy o SDCM 3-5. Tak niski poziom w Ultima:LED sprawia, że po kilkuletnim użytkowaniu oprawy, zmiana temperatury barwowej jest niewidoczna dla ludzkiego oka. W praktyce, temperatura barwowa w magazynie nigdy nie ulegnie zmianie.Soczewki zostały wykonane z laboratoryjnego PMMA. Tak wysokiej jakości materiał sprawia, że soczewka nie doświadczy efektu żółknięcia. Prowadzi to do tego, że efektywność oprawy jest większa.Wersja PROUltima:LED jest dostępna w 2 wersjach (podstawowa oraz PRO). Obie wersje są wyposażone w system Smart Control. Zapobiega on przegrzaniu się oprawy w bardzo wysokich temperaturach. Gdy temperatura w pomieszczeniu rośnie, oprawa delikatnie przygasa, dzięki czemu nie ulega awarii. Dodatkowo żywotność w obu przypadkach wynosi 100 000 godzin.Wersja PRO to rozwiązanie dla tych, którzy szukają oprawy dostosowanej do wysokich temperatur. Ma również większe zabezpieczenie przeciwnapięciowe (do 4kV). Wysokiej jakości komponenty pozwoliły na uzyskanie aż 8-letniej gwarancji.Oprawa Ultima:LED to produkt, nad którym długo pracował cały zespół. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, w którym rośnie świadomość dużego znaczenia wysokiej jakości i efektywności świetlnej oprawy.
Ultima:LED

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu