Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Wymiana oświetlenia w Twojej firmie. Skąd wziąć środki?

Dobra wiadomość dla małych lub średnich przedsiębiorstw. Trwa druga edycja programu Polseff opracowanego przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.
Polseff, czyli Polski Program Finansowania Zrównoważonej Energii ma na celu poprawę efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach. Dzięki niemu można uzyskać dotację na wydajne wykorzystanie energii. Dotacja może pokryć do 15% kwoty przeznaczonej na modernizację firmy. Można rozróżnić 2 typy inwestycji, których koszty finansuje program. Są to projekty mające na celu poprawę Efektywności Energetycznej oraz projekty termomodernizacyjne budynków.

O dofinansowanie mogą się starać małe oraz średnie firmy prywatne. Warunkiem jest osiągnięcie poprawy efektywności energetycznej na poziomie minimum 20%. Finansowanie otrzymuje się w formie leasingu lub kredytu. Uczestnicy programu mogą dodatkowo liczyć na bezpłatne porady inżynierów. Polseff jest programem, który wspiera przedsiębiorców pragnących skorzystać z nowych technologii.
Firma Luxon LED aktywnie bierze udział w przedsięwzięciu. Wszystkie oprawy znajdujące się w katalogu firmy na 2014/2015 rok dołączyły do listy LEME. Lista ta zawiera materiały oraz urządzenia, które pozwalają na wygenerowanie oszczędności na poziomie minimum 20%. Wybierając oprawy LED firmy Luxon można ubiegać się o dofinansowanie kosztów inwestycji.
Etykieta obrazka zawsze pojawi się po jego prawej stronie.

Przykład zużycia energii przez tradycyjne źródła prądu oraz oprawy LED.

Skontaktuj się z nami

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu