Autor wpisu

Marek OstrowskiDyrektor ds. Produktu i R&D

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Funkcjonalność i nowoczesny wygląd

Oprawy Smart:LED, Downlight:LED oraz Intel:LED są przeznaczone do pomieszczeń biurowych. Często znajdują swoje zastosowanie tam, gdzie reprezentatywność obiektu jest bardzo ważna. Mowa tutaj m.in. o hotelach lub miejscach użytku publicznego. Oprawy te stanowią nie tylko o funkcjonalności i oszczędności energii, ale również o nowoczesnym designie.
Oprawy Smart:LED, Downlight:LED oraz Intel:LED wpasowują się w każdy typ sufitu. Są to produkty oparte na diodach Osram Duris E5. Efektywność diod przekracza często 130lm/W. Oprawy umożliwiają zaoszczędzenie ponad 50% energii, co przekłada się na niższe rachunki za energię elektryczną. Ważną rolę odgrywają również dyfuzory z mikrooptyką. Specjalnie dobrane rozpraszają światło w sposób, który zmniejsza efekt olśnienia i nadaje wzornictwu oprawy nowoczesny i innowacyjny charakter.
Etykieta obrazka zawsze pojawi się po jego prawej stronie.

Realizacja dla hotelu Cieplice; oprawy Smart:LED oraz Downlight:LED

Warto wspomnieć również o możliwości zastosowanie systemu sterowania. Oświetlenie LED wyposażone jest wówczas w moduł sterujący podłączony do centralnej magistrali, która zarządza jasnością lamp w oparciu o dane zebrane z czujników obecności i natężenia światła zewnętrznego. Dzięki temu włączone są tylko oprawy niezbędne do pracy w danym momencie. Pozwala to na wygenerowanie jeszcze większej oszczędności, zwłaszcza w miejscach takich jak korytarze, gdzie zazwyczaj światło świeci 24h na dobę. Zastosowanie sterowania w tym przypadku ogranicza to do nawet kilku godzin.
Etykieta obrazka zawsze pojawi się po jego prawej stronie.

Realizacja dla hotelu Cieplice; oprawy Smart:LED oraz Downlight:LED

Oprawy LED Smart oraz Intel spełniają swoją rolę przede wszystkim w obiektach biurowych oraz hotelach. Są to miejsca, gdzie walory estetyczne są niezwykle istotne.

Galeria

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu