Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Luxon LED uśmiecha dziecko

Prace remontowe w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu już trwają. Wszystko dzięki akcji charytatywnej „Uśmiechnij Dziecko- Wyremontuj Klinikę”, w której wzięła udział również firma Luxon LED.
Wrocławska klinika wymaga generalnego remontu, aktualne warunki nie sprzyjają komfortowi pacjentów oraz ich rodziców. Stowarzyszenie dla Rozwoju Chirurgii Dziecięcej pragnie je poprawić. Ostatni remont miał miejsce jeszcze w latach 70. Dzięki zaangażowaniu lekarzy oraz wolontariuszy prace remontowe już ruszyły; aktualnie w budynku są wymieniane okna.
W ramach akcji „Uśmiechnij Dziecko- Wyremontuj Klinikę” firma Luxon LED postanowiła zapewnić placówce wsparcie w postaci oświetlenia całego budynku. Budynek zostanie zaopatrzony w oprawy wykonane w nowoczesnej technologii LED, które posłużą na długie lata. Patronem honorowym akcji jest między innymi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, której finał odbył się 11 stycznia.
Tracklight:LED

Patron honorowy akcji: WOŚP

Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tak szczytnej akcji. Wszystkim pracownikom daje to wiele satysfakcji. Zdajemy sobie sprawę, że młodzi pacjenci kliniki będą mogli dochodzić do zdrowia w lepszych warunkach. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do tego projektu, (Uśmiechnijmy Dziecko).

Andrzej Przybył, manager działu marketingu firmy Luxon LED

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu