Autor wpisu

Andrzej PrzybyłMarketing Manager

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Nowe oprawy zewnętrzne w katalogu Luxon LED

Urozmaiciliśmy swoją ofertę, dodając do katalogu nową gamę produktów zewnętrznych. Cechą charakterystyczną opraw jest wysoki współczynnik IP65.

Skylight:LED

W ofercie pojawiła się oprawa Skylight:LED przeznaczona do obiektów przemysłowych oraz handlowych. Jej podstawowym wyróżnikiem jest ruchomy korpus, który umożliwia nakierowanie strumienia świetlnego na pożądany obiekt.

Skylight:LED

Skylight:LED

Vicus:LED

Wśród nowości znajdziemy także oprawę uliczną Vicus:LED. Inżynierowie firmy Luxon LED zaprojektowali specjalne soczewki, które zapewniają optymalny rozsył światła. Sama oprawa to nie tylko użycie innowacyjnych rozwiązań, takich jak m. in. wbudowany zegar astronomiczny. Twórcy zwracają uwagę również na jej ciekawy design, który wyróżnia Vicus:LED od tradycyjnego oświetlenia tego typu.

Vicus:LED

Tracklight:LED

Warto także wspomnieć, że zmianom  uległa oprawa Tracklight:LED występująca w opcji do montażu na szynę trójfazową, oraz w wersji natynkowej. Jej atutem jest skupianie punktowo światła, dlatego też znajduje zastosowanie przede wszystkim w obiektach wystawienniczych.

 

Tracklight:LED

Tracklight:LED

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby najnowsze oprawy spełniły wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Skylight:LED oraz Vicus:LED łączą ze sobą innowacyjność oraz wysoką jakość wykonania. Jednocześnie wprowadzamy nowe rozwiązania w modelach, które zagościły na stałe w katalogu firmy Luxon LED.

Patryk Głowacki, inżynier działu projektowego

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu