Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Luxon LED wśród najlepszych

Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród najlepszych w kategorii dynamiki sprzedaży w rankingu Elektrorama 2014. Jest to kolejna edycja Rankingu Firm Elektrotechnicznych.

Firmy, które znalazły się w rankingu wybrano dzięki dwuetapowej selekcji. Pierwszy etap zaowocował znalezieniem przedsiębiorstw branżowych na podstawie danych wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska. W drugim kroku Bisnode oraz redakcja „Rynku Elektrycznego” dokonali wyboru firm, które wykazały minimalne ryzyko współpracy. Oznacza to, że w swojej historii nie zgłaszały wniosków o likwidację lub upadłość oraz ich sprawozdanie finansowe zostało złożone terminowo. Finalnie w rankingu pojawiło się 100 podmiotów.

Luxon LED okazał się najlepszy pod względem dynamiki sprzedaży z wynikiem 144% wzrostu rok do roku, konkurując z takim firmami jak LUG, OSRAM oraz Philips Lighting (w zestawieniu porównano ze sobą dane z 2012 oraz 2013 roku). Obecność na pierwszym miejscu w rankingu jest nie tylko dużym wyróżnieniem dla Luxon LED, ale i dowodem na ciągły rozwój spółki, która stale zwiększa swój udział w rynku oświetlenia generalnego LED firmy.

Etykieta obrazka zawsze pojawi się po jego prawej stronie.

Ranking Elektrorama 2014

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu