Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Miesiąc premier: Cordoba:LED

Maj w Luxon LED jest miesiącem premier nowych produktów. Po zmianie Highbay:LED przyszedł czas na zaprezentowanie nowej oprawy ulicznej: Cordoba:LED.
Jest ona przeznaczona do oświetlenia każdego rodzaju dróg. Klienci mogą wybrać spośród kilku rodzajów soczewek. Dzięki nim można uzyskać optymalny rozsył światła w zależności od miejsca.
Cordoba:LED jest dostępna w 5 wersjach o mocy 29W najsłabsza do 109 W najmocniejsza. Opcjonalnie posiada możliwość sterowania w systemach DALI, MainsDIM, CLO, StepDIM oraz AstroDIM.

Tracklight:LED Cordoba:LED

Diody ceramiczne w oprawie są odporne na działanie lotnych związków siarki. Więcej o diodach ceramicznych pisaliśmy w poprzednim tekście. Cordoba:LED jest dostosowana do potrzeb rynku i spełnia jego wymagania. Jednym z nich jest umieszczenie zaworu wyrównania ciśnienia w komorze LED. Ten zabieg zapobiega zaparowaniu soczewek od wewnątrz. Dodatkowo brak zewnętrznego radiatora spowodował, że nie gromadzi się na nim zabrudzenie oraz lód. Jego wymiana jest natomiast możliwa bez użycia narzędzi.
Różnorodność w wyborze mocy oraz rodzaju soczewki to dla klienta możliwość dostosowania do swoich potrzeb odpowiedniej wersji.

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu