Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Miesiąc premier: rodzina Simpli:LED

Prezentujemy kolejną premierę. Tym razem jest to cała rodzina produktów z serii Simpli:LED. Przedstawiamy 3 oprawy, które zagościły na stałe w katalogu.


Simpli:LED RC, Simpli:LED SFOprawy Simpli to wersja opraw biurowych, przeznaczonych do montażu nastropowego oraz podwieszanego. Gwarancja, jaką można uzyskać na tę serię może objąć nawet okres do 5 lat. Są one alternatywą dla drogich opraw ze źródłem LED.

Tracklight:LED Simpli:LED SF

Baltic:LED


Oprawa Baltic:LED jest oprawą przemysłową i pojawia się w 4 wariantach mocy. Podobnie jak Simpli:LED do pomieszczeń biurowych , posiada do 5 lat gwarancji. Dobrą jakość i możliwość zastosowania oprawy w miejscach mocno zanieczyszczonych daje wysoki stopień IP 66. Zarówno korpus jak i dyfuzor zostały wykonane z poliwęglanu. Użyto również klipsów ze stali niedrzewnej.Baltic:LED

Mocne zasilacze oraz diody przyczyniły się do tego, że oprawy uzyskały 5-letnią gwarancję. Nowa rodzina Simpli:LED została przystosowana do obiektów biurowych oraz przemysłowych wraz z różnorodnym doborem mocy.


Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu