Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Miesiąc premier: Skylight:LED

Skylight:LED to naświetlacz zewnętrzny przeznaczony do oświetlenia elewacji, parkingów oraz podjazdów. Przestawiamy jego nową wersję. Jakie zmiany wprowadzili inżynierowie?
W porównaniu do poprzedniej wersji ma uproszczony system montażu. Aktualnie zastosowana obejma bardzo ułatwiła montowanie oprawy. Zastosowany uchwyt montażowy daje możliwość regulacji w kącie 90 st. Istnieje również funkcja blokady pozycji. Tak, jak w przypadku Cordoby, wybrano diody ceramiczne, które nie wchodzą w reakcję ze związkami siarki.
Nowa wersja umożliwia dobór soczewki. Oprócz podstawowej wersji 120˚, pojawiały się także 45˚x150˚ oraz 60˚x160˚.
Tracklight:LED

Skylight:LED

Chcemy, aby klient miał możliwość wyboru rozwiązania, które skutecznie oświetli przestrzeń wokół budynku. Różnorodność w wyborze optyk to dodatkowa opcja dla działu projektowego. Użyliśmy również układów zasilania w standardzie non-SELV, które dały wyższą sprawność oraz zminimalizowały awaryjność oprawy.

komentuje Patryk Głowacki, dział R&D Luxon LED

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu