Rekrutacja


logo-przyjazna-rekrutacja

Rekrutacja krok po kroku

Zależy Nam na tym, żeby jak najlepiej poznać Kandydatów i zatrudniać tych, którzy najbardziej pasują do naszej kultury i do Nas. Dlatego proces rekrutacji jest kilkuetapowy a zależności od stanowiska, na które aplikujesz, może być bardziej lub mniej rozbudowany.

Rozpoczynamy od Profilu Kandydata czyli opisu kwalifikacji zawodowych, umiejętności oraz cech, których będziemy poszukiwać u naszych Kandydatów.

Etap następny to Publikacja Ogłoszenia, które zamieszczamy na naszej stronie w zakładce Kariera, w mediach społecznościowych oraz na portalach rekrutacyjnych.

Kolejny krok to Selekcja nadesłanych aplikacji pod kątem dopasowania do wymagań na stanowisku.

Rozmowa kwalifikacyjna to etap, na który zapraszamy wybranych Kandydatów. Pierwsza rozmowa dotyczy Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego a także motywacji oraz oczekiwań wobec naszej firmy. Dla wygody naszych Kandydatów rozmowy często przeprowadzamy poprzez Skype.

Uczestnicy spotkań, którym powiodło się najlepiej podczas pierwszej rozmowy, zostają zaproszeni na rozmowę z udziałem bezpośredniego przełożonego. Ta rozmowa dotyczyć będzie Twoich kompetencji do pracy na danym stanowisku oraz dopasowania do zespołu, otrzymasz także szczegółowe informacje na temat przyszłych obowiązków.

To jeszcze nie koniec :). Podczas rekrutacji stosujemy też dodatkowe metody rekrutacyjne, np. zadania, próbki pracy oraz testy psychologiczne.

Ale w końcu nadchodzi moment ostatecznej oceny Kandydatów i wyboru Najlepszego z Najlepszych! O wyborze konkretnej osoby decydują przed wszystkim wyniki przeprowadzonych rozmów i zadań. Informacje z testów psychologicznych mają charakter pomocniczy i nie są podstawą decyzji o zatrudnieniu.

Czas oczekiwania na informację zwrotną wynosi ok. 2 tygodni. Każda osoba, która wzięła udział w rozmowie kwalifikacyjnej otrzymuje od Nas informację zwrotną niezależnie od tego, czy wynik rozmowy jest pozytywny czy też nie.

Jeśli zostałeś/aś zatrudniony/a to czeka Cię jeszcze jeden ważny etap: adaptacja i wdrożenie. Są one tak zaplanowane, żeby nowy pracownik mógł szybko poznać swoje zadania i osiągnąć samodzielność. Początki w nowej pracy są zawsze trudne, dlatego w pierwszych miesiącach możesz liczyć na pełne wsparcie przełożonego i pomoc kolegów!

…Aplikuj 🙂

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu