Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Oświetliliśmy kościoł w Brodnicy

Luxon LED tym razem zajął się niestandardowym projektem, który stworzono specjalnie na potrzeby klienta. Nowe oświetlenie pojawiło się w kościele w miejscowości Brodnica w województwie kujawsko-pomorskim. Świątynia potrzebowała elementów dekoracyjnych, które podkreślą nowoczesny styl budowli.
Na czym polega niestandardowe rozwiązanie? Luxon LED zaopatrzył kościół w kilkadziesiąt sztuk opraw o dwóch barwach światła, które były zamawiane specjalnie na potrzeby tego indywidualnego projektu. Nawę główną zdobi kolor Amber, natomiast na drewnianym suficie pojawiły się lampy, które rozświetlają wnętrze kolorem niebieskim. Wnętrze Budynek oświetlają lampy Intel: LED Medium. Całość subtelnie wkomponowuje się w wystrój kościoła.
Zamierzony efekt udało się osiągnąć dzięki stworzeniu unikatowego projektu. Atutem Luxon LED jest elastyczność, która umożliwiła zastosowanie ciekawych rozwiązań.
Tracklight:LED

Realizacja: kościół w Brodnicy

Koncept swoją formą całkowicie odchodzi od pomysłów, które wcześniej realizowaliśmy. Stworzyliśmy projekt, który wkomponował się we wnętrze budynku, kojarzonego z bardziej tradycyjną architekturą.

Andrzej Przybył, kierujący zespołem projektantów oświetlenia

Galeria

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu