Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Realizacja: Salon Skody w Koninie

Salon Skody w Koninie to następna z realizacji, której efekt mogliśmy sfotografować. Jak projektantka zaaranżowała część ekspozycyjną? Przedstawiamy fotorelację.
Tracklight:LED

Realizacja: Skoda

Wysokie CRI to główny czynnik, który był brany pod uwagę przy projektowaniu. Dlaczego to takie ważne, aby CRI było wysokie? Im wyższy współczynnik oddawania barw, tym lepiej. Światło z opraw wówczas nadaje głębię koloru. Co za tym idzie, oświetlane miejsca mają żywe kolory i wyglądają autentycznie. Z handlowego punktu widzenia jest to bardzo ważne. Samochody znajdujące się w części ekspozycyjnej powinny przyciągać uwagę odwiedzających salon. Jest to zadanie między innymi dla oświetlenia. Dzięki wysokiemu natężeniu światło wpada także do kabiny auta. Klient widzi dokładnie kokpit na pierwszy rzut oka. Zabieg ten uwidacznia szczegóły powierzchni wystawowej.
Tracklight:LED

Realizacja: Skoda

W części warsztatowej zastosowano oprawy Industrial:LED o wysokim stopniu IP66 oraz o odporności mechanicznej IK08. Do części wystawowej zastosowano podtynkowe oprawy Downlight:LED o skuteczności świetlnej 115 lm/W oraz oprawy Smart:LED. Ta część była najważniejsza, zaprojektowano ją zgodnie z normą, gdzie natężenie oświetlenia powinno wynosić minimum 800 luksów. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość komponentów, które dobrali specjaliści z działu R&D.
Tracklight:LED

Realizacja: Skoda, projekt Doroty Krajewskiej

Oprawy w salonie Skody w Koninie są wsparciem dla sprzedaży, doświetlając wystawowe auta. Warto odwiedzić to miejsce i sprawdzić, jak duży wpływ na odbiór produktu ma współczynnik oddawania barw.

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu