Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Rodzina opraw Smart:LED w jednym miejscu

Uczniowie większość swojego czasu spędzają na przepisywaniu informacji z tablicy, notowaniu czy pracy na komputerze. Zarówno oni jak i nauczyciele potrzebują komfortowych warunków do nauki. Przy projektowaniu więc Zespołu Szkół nr 1 w Poznaniu projektanci dużą wagę przywiązali do oświetlenia wysokiej jakości.
Tracklight:LED

Realizacja: Zespół Szkół nr 1 w Poznaniu

Wymagane natężenie wg normy dla pracowni dydaktycznych wynosi 500lx. Uzyskanie takiego wyniku jest bardzo ważne dla komfortu wszystkich, którzy na co dzień spędzają sporą część czasu w szkole. Nieodpowiednie doświetlenie w klasie, spowoduje że uczniowie będą szybciej męczyć wzrok. Zastosowana barwa 4000K dodatkowo nie dekoncentruje i nie powoduje uczucia senności.
Tracklight:LED

Realizacja: Zespół Szkół nr 1 w Poznaniu

Oprócz funkcjonalności oświetlenie w szkole musiało też wyglądać estetycznie. Różnorodność sufitów w szkole nie ułatwiała zadania. Ostatecznie w projekcie zagościły oprawy z serii Smart:LED. Projektant miał okazję wykorzystać prawie wszystkie możliwości, jakie daje rodzina z tej serii. W szatniach pojawiły się wersje podtynkowe oraz natynkowe o rozmiarach 30×60 cm. W klasach i gabinetach uwzględniono Smart:LED 60×60. Aby podkreślić jednolitość projektu i przy tym estetyczny wygląd szkolnych sufitów, wszędzie zastosowano dyfuzor pryzmatyczny. Salę gimnastyczną jasno oświetliły oprawy Highbay:LED, odporne na uderzenia chociażby piłek.
Tracklight:LED

Realizacja: Zespół Szkół nr 1 w Poznaniu

Oświetlenie LED już nie dziwi nikogo również w szkołach. Jakość oświetlenia ma wpływ na naszą koncentrację. Dbajmy więc o dobre warunki dla najmłodszych. Cała rodzina opraw jednej serii pojawiła się w nowoczesnym obiekcie szkolnym; spełniła wymagania pod względem estetyki oraz funkcjonalności.

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu