Autor wpisu

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

zobacz wszystkei wpisy

Kategorie wpisu

Więcej kategorii

0

Technologia LED zagościła w klasycznych wnętrzach

Firma Luxon LED podjęła się nowej realizacji. Tym razem oświetlono obiekt publiczny na północy Polski. Przygotowano kompleksowy projekt, który wkomponował się w klasyczne wnętrze budynku.
Oprawy w technologii LED oświetliły uzdrowisko Połczyn Zdrój znajdujące się w województwie zachodniopomorskim. Do inwestycji użyto opraw Smart:LED, ECO:LED oraz Optima:LED. Sanatorium położone jest w miejscowości typowo uzdrowiskowej, gdzie za priorytet stawia się wygodę oraz samopoczucie pensjonariuszy. Oświetlenie stanowi ważną część wystroju pomieszczeń.
Użyte oprawy idealnie wkomponowały się w odnowione wnętrze sanatorium. Uzdrowisko to jest doskonałym dowodem na to, że nawet do klasycznych wnętrz także wkrada się technologia LED.
Tracklight:LED

Realizacja: Połczyn Zdrój

Ważne było, aby zapewnić wczasowiczom oświetlenie, które nie męczy wzroku i sprzyja odpoczynkowi oraz regeneracji. Oprawy w technologii LED spełniają najwyższe standardy, dlatego możemy być spokojni o komfort odwiedzających uzdrowisko.

Rafał Wdowikowski z działu projektowego firmy Luxon LED

Galeria

Przeczytaj również

8 czynników sukcesu Luxon LED w 2017 roku

To był rok, w którym działo się – z biznesowego punktu widzenia – niemal wszystko. Od porażek, wyzwań i trudnych decyzji w pierwszej połówce, po “lessons learned” i pasmo sukcesów w drugiej. Ze względu na jego wyjątkowość, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się podsumować rok wspólnie, w gronie zarządu. …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapisz się do Newslettera!

  • Zobaczysz jak nasi klienci oszczędzają energię elektryczną, używając opraw w technologii LED
  • Otrzymasz informacje dotyczące nowych produktów
  • Otrzymasz bezpłatny katalog na lata 2016/2017

Menu