Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Ultima:LED- nowa jakość opraw przemysłowych

Magazyny to bardzo wymagająca przestrzeń. Oprawy muszą je nie tylko skutecznie doświetlić, ale także zwiększyć komfort pracy. Odporność na wysoką temperaturę oraz zanieczyszczenia, a także sprawność wyrażona w lm/W to priorytet dla inżynierów tworzących nową oprawę przemysłową.
Ultima:LED to nowa oprawa, w której tworzenie został zaangażowany cały dział R&D. Po długim procesie testowania, powstał produkt o bardzo wysokiej jakości. Zerknijmy na jej parametry.
Kluczowe parametryTracklight:LED Ultima:LED

Diody oraz optykaWysoka jakość diod pozwoliła na uzyskanie współczynnika SDCM na poziomie 2. Współczynnik SDCM mówi o stabilności temperatury barwowej. Zazwyczaj spotyka się oprawy o SDCM 3-5. Tak niski poziom w Ultima:LED sprawia, że po kilkuletnim użytkowaniu oprawy, zmiana temperatury barwowej jest niewidoczna dla ludzkiego oka. W praktyce, temperatura barwowa w magazynie nigdy nie ulegnie zmianie.Soczewki zostały wykonane z laboratoryjnego PMMA. Tak wysokiej jakości materiał sprawia, że soczewka nie doświadczy efektu żółknięcia. Prowadzi to do tego, że efektywność oprawy jest większa.Wersja PROUltima:LED jest dostępna w 2 wersjach (podstawowa oraz PRO). Obie wersje są wyposażone w system Smart Control. Zapobiega on przegrzaniu się oprawy w bardzo wysokich temperaturach. Gdy temperatura w pomieszczeniu rośnie, oprawa delikatnie przygasa, dzięki czemu nie ulega awarii. Dodatkowo żywotność w obu przypadkach wynosi 100 000 godzin.Wersja PRO to rozwiązanie dla tych, którzy szukają oprawy dostosowanej do wysokich temperatur. Ma również większe zabezpieczenie przeciwnapięciowe (do 4kV). Wysokiej jakości komponenty pozwoliły na uzyskanie aż 8-letniej gwarancji.Oprawa Ultima:LED to produkt, nad którym długo pracował cały zespół. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, w którym rośnie świadomość dużego znaczenia wysokiej jakości i efektywności świetlnej oprawy.
Ultima:LED

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.