Efektywnerozwiązania LED

Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci
pełne korzyści z inwestycji w oświetlenie LED.
Przejmujemy odpowiedzialność za przeprowadzone projekty i ich rezultaty, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie.

Zobacz efekty

Luxon - polski producent oświetlenia LED

Nie jesteśmy tylko polskim producentem oferującym oprawy i lampy LED. Przede wszystkim wsłuchujemy się w rynek, dostarczając rozwiązania dedykowane do przestrzeni przemysłowych, biurowych, handlowych oraz ulicznych. Znamy i rozumiemy problemy klientów, dlatego nasze projekty oświetleniowe zakładają kompleksowe wsparcie. Od audytu, przez indywidualny dobór rozwiązania, aż po instalację i serwis.

Oświetlenie przemysłowe

Poznaj rozwiązania do hal przemysłowych, fabryk i magazynów.

Zobacz więcej

Oświetlenie sieci handlowych

Rozwiązania dla sieci handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych.

Zobacz więcej

Oświetlenie uliczne i drogowe

Oświetlenie uliczne i systemy oświetlenia drogowego.

Zobacz więcej

Jak działamy? Przejrzyście. Elastycznie. Uczciwie

W każdym projekcie oświetleniowym przyświeca nam transparentność. Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i bezpiecznie. Otwarcie rozmawiamy o możliwych efektach i oszczędnościach, dyskutujemy o potrzebach, przedstawiamy elastyczne rozwiązania. Wierzymy, że udana współpraca to ta oparta na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu, dlatego opracowaliśmy autorski proces ENFIS oraz cztery modele współpracy.

Znajdź swój model współpracy

Potrzebujesz kalkulacjiinwestycji LED

Zostaw kontakt, oddzwonimy w ciągu 1 h

Zostaw kontakt

Więcej niż oświetlenie LED. Maksymalizujemy efekt poprzez usługi

W Luxon LED wyspecjalizowaliśmy się nie tylko w dostarczaniu opraw LED czy elastycznych rozwiązaniach oświetleniowych. W naszym działaniu skupiamy się również na oferowaniu usług, które jeszcze bardziej zwiększą efektywność energetyczną. Są nimi: audyt oświetlenia, projektowanie koncepcji oświetleniowej i sterowania, a także instalacja oświetlenia. Wszystko to pozwala nam uzyskiwać jeszcze większe oszczędności, a więc efekt. A to nasz nadrzędny cel, nasza misja.

To bezpłatna usługa, która pozwoli Ci poznać koszty, zwrot z inwestycji i oszczędności. Dzięki bezpłatnej analizie inwestycji LED podejmiesz świadome decyzje inwestycyjne i przekonująco uargumentujesz modernizację oświetlenia na LED w Twojej firmie.

Dowiedz się więcej

Audyt to pierwszy krok do osiągnięcia równowagi energetycznej. Pomoże Ci on uzyskać realne oszczędności energii, zwiększyć efektywność oraz stworzyć optymalne warunki pracy.

Dowiedz się więcej

Modernizacja oświetlenia hali produkcyjnej to klucz do efektywności i realnych oszczędności na lata. W Luxon LED zapewniamy przy tym kompleksowe wsparcie – od audytu, przez indywidualny dobór rozwiązania, aż po instalację i serwis.

Dowiedz się więcej

Light as a Service to doskonałe rozwiązanie, gdy nie masz wystarczających środków na modernizację. Poznaj usługę oświetlenia w abonamencie i czerp korzyści z modernizacji już teraz.

Dowiedz się więcej
Luxon LED polski producent oświetlenia LED Wrocław Krępice

Nasze innowacje, Twoje oszczędności: poznaj Luxon

W Luxon LED nieprzerwanie doskonalimy nasze produkty i usprawniamy procesy. Dlaczego? Bo liczy się efekt. Od 2008 roku opracowujemy rozwiązania, które zaspokoją potrzeby rynku. A więc takie, które dopasowują się do infrastruktury obiektu i dają szybki zwrot z inwestycji.

Poznaj nas lepiej

Lampy i oprawy LED- polska produkcja

Nasza moc leży nie tylko w rodzimych projektach, ale i w dostosowywaniu rozwiązań do struktury obiektu. Każda modernizacja, każdy projekt jest unikalny. Nasi audytorzy ściśle współpracują z działem R&D, by stale udoskonalać produkty i rozwiązania oświetleniowe pod zmieniające się potrzeby rynku. Przykładem są nasze oprawy i lampy hermetyczne, doskonale chroniące przed wilgocią i kurzem czy efektywne oprawy typu highbay, dedykowane przestrzeniom o dużej wysokości.

Rzucamy światło na to, co dla Ciebie ważne

Na bazie przeprowadzonych ponad 10 000 modernizacji
w całej Europie wiemy, że każdy obiekt ma swoją specyfikę.
Ma swoją infrastrukturę.

Rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego też nasi audytorzy ściśle współpracują z działem R&D, by stale udoskonalać produkty i rozwiązania oświetleniowe pod zmieniające się potrzeby rynku. Nawet jeśli są naprawdę trudne. Zobacz nasze realizacje dostosowane do rozmaitych warunków.

Oświetlenie Przemysłowe

Redukcja kosztów : 91 %

Redukcja CO 2: 91 %

System sterowania: DALI

Wyzwanie: długie alejki o wysokości 5 metrów i skład z wysokością montażu 12 m

Zobacz case study

Oświetlenie Handlowe

Redukcja CO2:  81%

Średnia redukcja kosztów: 65 %

Zmodernizowane salony: 242

Wyzwanie: dopasowanie opraw do wymogów
realizacja just in time

Zobacz case study

Oświetlenie Uliczne

Redukcja kosztów: 3 x

Gwarancja: 10 lat

 

System sterowania: DALI

Wyzwanie: gwarancja bezobsługowości
zastosowanych opraw i zminimalizowanie kosztów eksploatacji

Zobacz case study

#wdobrymświetle – sprawdź, co mówią o nas inni

Bezpłatna kalkulacja inwestycji LED

Widzimy, jak ważna w podejmowaniu decyzji o nowych inwestycjach jest analiza finansowa, dlatego zupełnie bezpłatnie wykonamy ją dla Ciebie. 

Oferujemy dwa wariant kalkulacji:

Wstępna kalkulacja

Jesteś na wczesnym etapie procesu, porównujesz różne metody oszczędności energii i chcesz poznać szacowany koszty inwestycji.

Na czym polega:

Wystarczy krótka rozmowa telefoniczna z naszym konsultantem, po której otrzymasz na maila wstępną kalkulację oraz przykłady zrealizowanych inwestycji firm podobnych do Twojej.

Szczegółowa kalkulacja

Już wiesz, że chcesz zainwestować w oświetlenie LED i potrzebujesz pełną analizę finansową planowej inwestycji.

Na czym polega:

Nasz konsultant dopyta Cię o rodzaj inwestycji i jej specyfikę, a następnie umówi Cię z naszym ekspertem oświetlenia na wizję lokalną. Jej efektem będzie bezpłatny audyt. Po nim przygotujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie oświetleniowe oraz kalkulację oszczędności energii i redukcji CO2, ROI oraz szczegółową wycenę.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego

Formularz-bezplatna-kalkulacja-inwestycji
Zgody

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o efektywności energetycznej i oświetleniu LED?

Jako producent opraw LED nieustannie dostarczamy naszym klientom aktualnej wiedzy na temat oświetlenia. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poradnik „Jak zmodernizować oświetlenie w przemyśle” oraz wybrane artykuły, dzięki którym dowiesz się jeszcze więcej o oprawach:

Producent lamp LED i opraw oświetleniowych - co wyróżnia nasze produkty?

Oświetlenie przemysłowe - produkcja w Polsce

Wadliwe i nieefektywne oprawy wpływają na jakość pracy zakładów produkcyjnych. Dlatego jako polski producent opraw oświetleniowych przemysłowych wewnętrznych oraz lamp i opraw zewnętrznych, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów i energooszczędność. Dbamy o to, aby oprawy LED w naszej ofercie były odporne na ekstremalne warunki, tj. wysoka temperatura, wilgoć czy uderzenia mechaniczne. A nasze wykonawstwo zapewniło bezawaryjne działanie lamp w długim czasie. Po prostu – mając producenta oświetlenia i dostawcę w jednym otrzymujesz kompleksową obsługę, energooszczędne nowoczesne rozwiązania oświetleniowe i pełną odpowiedzialność za całość inwestycji. Przykład? Nasze rozwiązania mają niewielki współczynnik reklamacji (0,5-1%), a wszelkie komplikacje wychodzą już na etapie montażu, gdzie automatycznie reagujemy. Jak widzisz, montujemy nie tylko oprawy, ale przede wszystkim zapewniamy skuteczne rozwiązania generujące oszczędność.

Oprawy LED od polskiego producenta oświetlenia

Jako producent oświetlenia z własnym działem badawczo-rozwojowym zawsze kładliśmy nacisk na efektywność naszych produktów, aby dostarczyć klientom szybki zwrot z inwestycji. Nasze oprawy zostały zoptymalizowane do osiągania nawet 197 lm/W, co przekłada się na maksymalną ilość światła za każdą wydawaną złotówkę. Dodatkowo, specjalizujemy się w świadczeniu usług zwiększających efektywność energetyczną, takich jak audyt oświetlenia, projektowanie koncepcji oświetleniowej i sterowania, a także instalacje oświetlenia. Te działania umożliwiają nam generowanie dodatkowych oszczędności. Nasza produkcja zlokalizowana jest w Polsce, w okolicach Wrocławiania, które pozwalają nam uzyskiwać jeszcze większe oszczędności. Nasza produkcja zlokalizowana jest w Polsce, pod Wrocławiem.

Oświetlenie zewnętrzne- szeroki wybór produktów wysokiej jakości

Luxon LED to również producent oświetlenia zewnętrznego. Produkujemy oprawy zewnętrzne przeznaczone do montażu na fasadach obiektów przemysłowych oraz logistycznych jak również lampy i oprawy słupowe do oświetlenia ulic, dróg, parkingów itp. Oprawy i lampy zewnętrzne wyróżniają się wysokim strumieniem świetlny i odpornością na warunki atmosferyczne. Wysoka jakość opraw gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Współpracuj z polskim producentem oświetlenia ledowego

Zapraszamy do współpracy: inwestorów, projektantów elektrycznych ulicznych oraz przemysłowych, architektów. Zapewniamy pełne wsparcie projektowe, obliczenie, zgodność z normami, optymalizację projektu oraz elastyczność w aktualizacji projektów.

Lampy uliczne LED producent

W swojej ofercie posiadamy lampy uliczne LED spełniające nawet najbardziej restrykcyjne wymogi, serię dedykowanych optyk pod specjalne układy drogowe, oprawy dostosowane pod różne warianty systemów sterowania. Wysoką jakość opraw ulicznych od Luxon potwierdzają certyfikaty ENEC I ENEC+ orz 10-letnia gwarancja.