Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Premiera: Downlight:LED oraz Tracklight:LED

Kolejne dwie premiery to dowód na to, że projektanci z działu R&D nie próżnują. Czerwiec rozpoczęło wprowadzenie na rynek 2 rodzin produktów przeznaczonych do obiektów handlowych oraz biurowych.

Downlight:LED

Pierwszą z nowości są oprawy Downlight:LED w 3 wersjach:

  • Downlight:LED SF (montaż natynkowy)
  • Downlight:LED RC (montaż podtynkowy)
  • Downlight:LED RCA (wersja z wychylnym reflektorem)
Tracklight:LED

Downlight:LED SF

Klient ma możliwość wyboru spośród 4 typów opraw o różnej mocy. Skuteczność świetlna sięga 115 lm/W. Nowościami są wersja natynkowa (SF) i wychylna (RCA). Oprawa wychylna posiada możliwość obrotu reflektora do 320° oraz możliwość jego wychylenia do 45°. Co sprawia, że jest to produkt dobrze akcentujący sklepowe wystawy. Downlight:LED RCA wybierają klienci, których interesuje nowoczesne oraz jednocześnie skutecznie oświetlenie akcentowe. Dział R&D przygotował również wersję niestandardową, w ramach której klient może wybrać specjalistyczne diody, efektywnie doświetlające żywność. Dedykowane diody mają CRI (współczynnik oddawania barw) na poziomie 90-95. Bardzo dobrze więc odwzorowują kolory. Dobranie odpowiedniej barwy sprawia, że produkty stają się bardziej atrakcyjne dla oka. Uzyskanie takich wyników pozwala na oświetlenie nie tylko żywności, ale również biżuterii i ubrań.

Downlight:LED RC

Tracklight:LED

Downlight:LED RCA

Tracklight:LED

Oprawy są montowane na szynoprzewodach. Zastosowano odbłyśniki wykonane z aluminium. Skuteczne doświetlenie zapewniają dobrze dobrane soczewki. Klient ma możliwość wyboru spośród ich 3 rodzajów. Dostępny jest również szereg akcesoriów, które pozwalają na przesunięcie punktów świetlnych, tak aby doświetlały wystawy w zależności od ułożenia produktów. Seria przewodów i łączników zapewni elastyczność w wykorzystaniu światła do przykucia uwagi klientów. Podobnie jak w oprawach Downlight:LED, dostępne są specjalne diody doświetlające mięso, pieczywo oraz galanterię.
Tracklight:LED

Tracklight:LED

Na oba produkty można otrzymać do 5 lat gwarancji. Zostały zaprojektowane z myślą o efektywnym doświetleniu wystaw sklepowych. Sprawdzą się w galeriach handlowych oraz marketach czy dyskontach. Seria Downlight:LED to też dobre rozwiązanie do obiektów biurowych.

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.