Inwestycje w przemyśle - czyli w co warto inwestować? cz.2

𝐏𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦𝐞𝐦 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐦𝐲𝐬ł𝐮 𝐧𝐢𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐛𝐫𝐚𝐤 𝐩𝐨𝐦𝐲𝐬ł𝐨́𝐰 𝐧𝐚 𝐝𝐞𝐤𝐚𝐫𝐛𝐨𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐞̨

Bardzo często problemem jest ich nadmiar. Co więcej – pomysły te bardzo często potrafią wykluczać się wzajemnie. Dochodzi również do wewnętrznej rywalizacji – każdy dział chce pozyskać środki na swój projekt.

Dlatego też w drugiej części trzeciego odcinka poruszyliśmy następujące kwestie: 

🔵 jak poukładać działania dekarbonizacyjne w firmie? od czego zacząć?

🔵 z jakiej pomocy skorzystać, by wykazać efektywność energetyczną bez zadłużenia

🔵 ile projektów dekarbonizacyjnych da się wykonać rocznie?

🔵 kluczowe technologie i korzyści. Przykład planu dekarbonizacji w przemyśle.

 

Rozmowę prowadzi Maciej Szott – specjalista ds. efektywności energetycznej w Luxon LED z 16-letnim doświadczeniem. Natomiast gościem jest Piotr Danielski, wiceprezes DB Energy, który jest odpowiedzialny za rozwój usług energii na rynku globalnym. Piotr jest także przewodniczącym Zespołu Efektywności Energetycznej Izby Energetyki Przemysłowej i zajmuje się efektywnością energetyczną w odniesieniu do wszystkich technologii.

Zobacz inne cykle video rozmów

Solidna dawka praktycznej wiedzy w przystępnej formie


Dekarbonizacja w praktyce

Doświadczeni praktyce e temacie ESG i dekarbonizacji podpowiadają jak wdrożyć aktualne wytyczne zachowując balans kosztowy

Wymiana LED na LED

Czy warto wymieniać LED na LED? A jeśli tak, to kiedy? Z tej playlisty dowiesz się wszystkiego o wymienianie ledów na ledy. Poznasz nową generację oświetlenia i płynące z niej korzyści

Nie na fali a na hali

Wszystko, co musisz wiedzieć o modernizacji oświetlenia na hali magazynowej. W cyklu "𝐍𝐢𝐞 𝐧𝐚 𝐟𝐚𝐥𝐢, 𝐚 𝐧𝐚 𝐡𝐚𝐥𝐢" rozwiewamy wszystkie mity odnośnie wymiany na #LED.