Dlaczego rozpoczynam prywatnego bloga.

Od kiedy pamiętam pisałem, w podstawówce pisałem pamiętnik, potem był blog, głównie dotyczący sportów i podróżowania. Na studiach pisałem do portalu PSZ.pl (portal spraw zagranicznych) artykuły na temat międzynarodowych stosunków gospodarczych. Szczerze przyznam, że piszę umiarkowanie znośnie lub źle. Pod kątem gramatyki, interpunkcji i składni jestem naprawdę do bani, natomiast samo pisanie sprawia, że układam sobie w głowie istotne sprawy. Lubię zderzać swoje myśli z fachową literaturą, sprawdzać czy moje przekonania mają pokrycie w faktach. Jest to świetna metoda na naukę i rozwój, dlatego powracam do tematu pisania. 

 

W moim blogu postaram się dzielić z wami swoimi odkryciami, doświadczeniem i tym co uważam za wartościowe w budowaniu firmy b2b. Wszystkie wpisy będą oparte o moje doświadczenie w budowaniu firmy Luxon LED, najszybciej rozwijającej się spółki w branży elektro-technicznej w Europie według rankingów Deloitte Fast 50 czy Financial Times 1000. Główne tematy jakie będę poruszać to tematy z mojego zakresu odpowiedzialności w Luxon LED, czyli sprzedaż & marketing, strategia, PR, eksport i ogólnie rozwój biznesu. Postaram się też w moich artykułach odpowiadać na wasze pytania, nie jest ich dużo póki co, ale jest grono znajomych, którzy regularnie wracają do mnie z tymi samymi problemami, jak zatrudnić pierwszego handlowca, jak budować marketing, na czym skupić się przy budowaniu zespołu. 

 

Blog ten będzie zarówno dla Was jak i dla mnie, dlatego będę wdzięczny za wszystkie wasze uwagi i chętnie będę poprawiał nie tylko swój warsztat pisania ale także pracował nad treścią. 


Nic nie znaleziono.


Potrzebujesz pomocy
w wyborze oświetlenia?

Skontaktuj się z nami

+48 505 383 653

9.00 – 16.00

biuro@luxon.pl

napisz do nas