Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Dobry produkt i relacje, czyli jak nawiązać długotrwałą współpracę.

To już kilkanaście zakończonych realizacji. Ich efekt można zobaczyć na terenie całej Polski. O czym mowa? Luxon LED oświetla sklepy firmy Komfort.

OPRAWY

Tracklight:LED

Realizacja: Komfort

Projektanci od początku bazują na 2 rodzajach opraw. Oświetlenie główne stanowią linie świetlne opraw Lumiline:LED. Są one stworzone z myślą o obiektach handlowych i rzeczywiście w tym projekcie sprawdziły się doskonale. Użyto ich między innymi ze względu na dużą sprawność 123 lm/W oraz wysoką stabilność temperatury barwowej <3 SDCM.
Drugą oprawą jest Tracklight:LED do montażu na szynę trójfazową. Pełni ona rolę doświetlenia wystaw lub półek sklepowych. Sprawdza się bardzo dobrze jako element wyróżniający ekspozycję dzięki wysokiemu CRI, czyli współczynnikowi oddawania barw. Osiąga on poziom do 97.
Tracklight:LED

Realizacja: Komfort

WSPÓŁPRACA

Tracklight:LED

Realizacja: Komfort

Nawiązanie długotrwałej współpracy to zasługa obu stron. Dobrą sprzedaż nie gwarantuje sama jakość produktów. Opierając się na sugestiach klienta, stworzono standard w projektowaniu oraz komunikacji. Przyjrzyjmy się bliżej całemu procesowi.
Każde zapytanie trafia do działu projektowego. Główna projektantka odpowiedzialna za projektowanie sklepów Komfort, tworzy wersję według wcześniej przyjętych standardów. Dla całego projektu przyjmuje specjalnie dobraną temperaturę barwową. Tworzona jest także wizualizacja, w której widać, jak będzie się sprawdzało oświetlenie. Całość, razem z obliczeniami prezentujemy bezpośrednio Klientowi.

Jak wiadomo, często pojawiają się wyjątki potwierdzające regułę. Tak jest i w tym przypadku. Na dwóch obiektach zmieniono koncepcję. Postanowiono zastosować oprawy Lumiline:LED nie w linii świetlnej (jak to było do tej pory), lecz w wersji do montażu na szynoprzewodzie. Jaki był cel tego zabiegu? Stworzono pole manewru dla opraw Tracklight, które można przesunąć pomiędzy oprawami liniowymi. Rozwiązanie sprawdziło się i było możliwe do zaprojektowania dzięki temu, że dział R&D spojrzał na wyzwanie właśnie od strony producenta opraw, który może urzeczywistnić potrzeby klienta i wdrożyć je w życie.

Realizacja: Komfort

Poszczególne sklepy sieci Komfort to dla nas już nie tylko same produkty, ale też ich doświetlenie. Bywając tam, sprawdzamy jak prezentują się realizacje Luxon LED. Polecamy to podejście także naszym obecnym i przyszłym klientom. Zobaczcie rozwiązania naszych projektantów.

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.