Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Wymiana oświetlenia w Twojej firmie. Skąd wziąć środki?

Dobra wiadomość dla małych lub średnich przedsiębiorstw. Trwa druga edycja programu Polseff opracowanego przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.
Polseff, czyli Polski Program Finansowania Zrównoważonej Energii ma na celu poprawę efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach. Dzięki niemu można uzyskać dotację na wydajne wykorzystanie energii. Dotacja może pokryć do 15% kwoty przeznaczonej na modernizację firmy. Można rozróżnić 2 typy inwestycji, których koszty finansuje program. Są to projekty mające na celu poprawę Efektywności Energetycznej oraz projekty termomodernizacyjne budynków.

O dofinansowanie mogą się starać małe oraz średnie firmy prywatne. Warunkiem jest osiągnięcie poprawy efektywności energetycznej na poziomie minimum 20%. Finansowanie otrzymuje się w formie leasingu lub kredytu. Uczestnicy programu mogą dodatkowo liczyć na bezpłatne porady inżynierów. Polseff jest programem, który wspiera przedsiębiorców pragnących skorzystać z nowych technologii.
Firma Luxon LED aktywnie bierze udział w przedsięwzięciu. Wszystkie oprawy znajdujące się w katalogu firmy na 2014/2015 rok dołączyły do listy LEME. Lista ta zawiera materiały oraz urządzenia, które pozwalają na wygenerowanie oszczędności na poziomie minimum 20%. Wybierając oprawy LED firmy Luxon można ubiegać się o dofinansowanie kosztów inwestycji.
Etykieta obrazka zawsze pojawi się po jego prawej stronie.

Przykład zużycia energii przez tradycyjne źródła prądu oraz oprawy LED.

Skontaktuj się z nami

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.