Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Eurocash Bochnia, czyli po co wysokie IP w handlu.

Tym razem przedstawiamy realizację w Bochni. To jeden z wielu projektów dla sieci Eurocash. Do tej pory zostało zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt obiektów w całej Polsce.
Tracklight:LED Realizacja: Eurocash

Pisaliśmy wcześniej o sieci Komfort, gdzie udało się uzyskać jeden standard, na podstawie którego są tworzone kolejne projekty. Każdy z obiektów Eurocash ma inne założenia i najważniejsze cele, które chce się osiągnąć przy wymianie oświetlenia. Często różni się też charakter obiektów. Są to nie tylko przestrzenie handlowe, ale również magazyny oraz części biurowe.W przypadku sieci Eurocash w Bochni przygotowano projekt dla hali sprzedaży oraz części biurowej. Projektant jednak nie użył żadnej z serii opraw przeznaczonych do powierzchni handlowej. Skąd pomysł na nieszablonowe dobranie opraw?Tracklight:LED Realizacja: EurocashWszystko za sprawą wnętrza, i to dość wymagającego. Koniecznością było doświetlenie części handlowej przy wzięciu pod uwagę regałów sklepowych. Jednak pojawił się bardzo ważny wymóg. Oprawy powinny posiadać wysoki stopień IP, co umożliwia pracę w pomieszczeniach narażonych na duże zanieczyszczenia. Klient prosił o oprawę, która przede wszystkim będzie wytrzymała i skutecznie oświetli część handlową.
Projektant postanowił zastosować oprawę Industrial:LED o IP66. Jest to oprawa przemysłowa, która spełniła dwa podstawowe wymogi: jej szczelność i jakość sprawdziła się w obiekcie oraz jednocześnie doświetliła przestrzeń między regałami.Biura oraz części socjalne oświetliły oprawy Smart:LED w wersji natynkowej oraz Downlight:LED.
Realizacja: Eurocash

Efekt można zobaczyć na zdjęciach z realizacji, które są dostępne nie tylko na blogu, ale także na stronie Luxon LED.


Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.