Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Ile sprzedaliśmy opraw? Podsumowanie w dziale handlowym.

Za nami rok pełen wrażeń w dziale sprzedaży Luxon LED. Wspólnie zrealizowaliśmy wynik na poziomie 29 mln zł przychodu, 100% zaplanowanej EBITDA oraz dostarczyliśmy 102 tysiące produktów oświetleniowych, które wygenerowały przynajmniej 19 600 mWh (19 600 000 kWh) oszczędności rocznie! Oszczędności te przekładają się na równowartość:

 • 13,86 milionów kg CO2, które nie zostały wyemitowane do środowiska!
 • ciepła do ogrzania 1’660 domów przez cały rok!
 • 6,87 milionów kg węgla, które nie zostaną spalone!
 • W grudniu 2017 nasz zespół liczył raptem 13 osób. W styczniu wystartowaliśmy już w 16-stkę, żeby rok zamknąć 20 osobowym dream teamem i jak się domyślacie nadal rośniemy! Równocześnie rozstaliśmy się z 3 osobami, co daje nam 15% rotację w zespole. Może i nie najgorzej, choć w 2019 chętnie poprawimy ten wynik.

  Dzięki pracy Michała Wyborskiego powstały struktury sprzedażowe rynku krajowego: Teresa Tybuszewska, Filip Mielnik i Jakub Kuberka są managerami regionów na polskim rynku. Co ważne, każda z tych trzech osób zaczynała jako handlowiec w swoim regionie raptem kilka lat temu. Dzięki konsekwentnej pracy, regularnej realizacji targetów sprzedażowych ponad plan oraz wyróżniającej się postawy, zapracowali na swoje stanowiska, za co im serdecznie dziękujemy.

  W tym roku na wyjątkowe brawa zapracowali nasi najlepsi handlowcy, a wśród nich:
  1. Jakub Kuberka
  2. Filip Mielnik i Kamil Frątczak
  3. Sebastian Rapsiewicz

  Na wyróżnienie zasłużyli także Rafał Wdowikowski za wsparcie w zakresie sterowania oraz nasi nowi handlowcy w kategorii za najszybsze urentownienie:
  1. Jan Scheffler
  2. Marcin Łukasik
  3. Piotr Nakonieczny

  Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za zaufanie! W 2019 będziemy zwiększać swoje kompetencje z jeszcze większym zapałem, żeby wygenerować jeszcze większe oszczędności w przemyśle i oświetleniu ulicznym w całej Europie.

  Tracklight:LED

  Luxon


  P.S.: na zdjęciu nasz zespół handlowy w pełnej okazałości z nagrodami za osiągnięcia w postaci książek, ponieważ głęboko wierzymy, że najcenniejsza jest wiedza.

   

  Read also

  Możliwość komentowania jest wyłączona.