Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Key Account Manager – Województwo Dolnośląskie

Twoje główne zadania:

  • Sprzedaż do Klientów w segmencie przemysłu w kanale bezpośrednim,
  • Kompleksowa obsługa Klienta oraz doradztwo w zakresie produktów i technologii LED,
  • Regularne wizyty u Klientów oraz realizacja planów sprzedażowych,
  • Promowanie marki Luxon LED i udział w realizacji planu marketingowego,
  • Raportowanie, tworzenie baz danych klientów, bieżące uzupełnianie CRM.

Jesteśmy firmą z branży oświetleniowej, ale nie wymagamy doświadczenia w tej właśnie branży!

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w sektorze B2B (preferowane branże: budowlana, wykończeniowa, techniczna, elektrotechniczna, klimatyzacje i wentylacje).
  • Znajomość rynku/branży budowlanej,
  • Wiedza techniczna z obszaru budowlanego lub wykończeniowego,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Łatwość w zdobywaniu wiedzy technicznej,
  • Konsekwencja w działaniu, zaangażowanie, samodzielność i chęć do nauki,
  • Łatwość nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Program wdrożeniowy na start oraz stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe),
  • Niezbędne narzędzia (samochód, smartphone i laptop),
  • Najlepszy system prowizyjny w branży,
  • Będziesz pracować z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem na rozwijającym się rynku,
  • Benefity (Multisport, Luxmed, Ubezpieczenie grupowe),
  • Ale przede wszystkim będziesz pracować w młodym zespole i super atmosferze!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Pamiętaj o dodaniu do aplikacji numeru referencyjnego.: KAMD/08/2019

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w kontekście przepisów RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych), które będą stosowane w całej UE od dnia 25 maja 2018 r. – RODO