Coraz częstszym pytaniem, jakie zadają sobie inwestorzy chcący wymienić lub wyposażyć obiekt w oprawy, dotyczy korzyści z wyboru polskiego producenta oświetlenia LED. Realne oszczędności związane z redukcją energii elektrycznej oraz bardziej komfortowe miejsca pracy, to aspekty przemawiające za inwestowaniem w nowoczesne lampy. Należy jednak mieć na uwadze także inne czynniki.

  • Na co zwracać uwagę przy wyborze partnera do współpracy?
  • Jakie profity są związane z krajowym wytwórcą?
  • Czy polski producent oświetlenia LED to same korzyści?

Odpowiadamy na te i inne pytania związane z zakupem produktów, jakimi są oprawy przemysłowe i lampy uliczne.

lampy z hurtowni czy od producenta oświetlenia

Aspekty techniczne dotyczące zakupu u producenta lamp

Oprawy oświetleniowe wykonane w technologii LED to nie zawsze produkty, które cechuje najwyższa jakość. Przykładowo, by zapewnić niski współczynnik olśnienia, który wpływa na bezpieczeństwo użytkowników opraw, niezbędna jest odpowiednia konstrukcja i dopasowany projekt. Niejednokrotnie takie rozwiązania muszą być dostosowane  do indywidualnych potrzeb. Dlatego bardzo ważny jest sposób produkcji lamp.

Jedną z korzyści wynikającą z wyboru polskiego producenta oświetlenia LED jest jego bliskość. Wizytacja w halach produkcyjnych często pozwala rozwiać wątpliwości związane z zakupem. Natomiast bezpośredni kontakt pozytywnie wpływa na współpracę, która dzięki temu zazwyczaj przebiega sprawniej.

korzyści z wyboru polskiego producenta oświetlenia led

Oprawy LED – związek między gwarancją a producentem oświetlenia

Oświetlenie biurowe, lampy dekoracyjne czy oświetlenie hal i dróg, każde z nich posiada pewne prawdopodobieństwo wystąpienia usterki. Jednak, w niektórych przypadkach, źródło światła w znaczący  sposób wpływa na bezpieczeństwo osób znajdujących się w jego pobliżu. Z tego powodu istotnym aspektem jest gwarancja na produkt.

Krajowi producenci zazwyczaj charakteryzują się szybszą reakcją na wezwania niż np. importerzy opraw. Ponadto, dodatkową zaletą może być krótszy czas naprawy, bądź wymiany lampy. Dane te zazwyczaj producent podaje w ogólnych warunkach gwarancji (OWG).

w jaki sposób sprawdzić wiarygodność producenta lamp

Europejskie standardy na krajowym rynku

Projektowanie opraw LED jest nie lada wyzwaniem dla ich konstruktorów. To dzięki nim diody zastąpiły tradycyjne żarówki w lampach przemysłowych.

Wysoką skutecznością świetlną charakteryzują się rozwiązania oświetleniowe posiadające zoptymalizowane układy optyczne i termiczne, m.in. na to mają wpływ projektanci. Jednak w przypadku polskiego producenta oświetlenia LED, ich głównym zadaniem jest dostosowanie się do wyśrubowanych norm europejskich, przy jednoczesnym uzyskaniu najlepszych parametrów opraw.

Oświetlenie LED złożone z polskich komponentów

W dzisiejszych okolicznościach związanych z trudnościami dostępności komponentów zagranicznych, zaletą jest współpraca z polskim producentem oświetlenia. Korzyści z tym związane to także gwarancja dostaw. Polscy wytwórcy, tak jak my, współpracują często z krajowymi dostawcami. W naszej ofercie znajdziesz lampy LED, które projektujemy przy użyciu profili aluminiowych produkowanych na terenie Polski.

polski producent oświetlenia led korzyści

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością opowiemy Ci o doświadczeniach naszych klientów.

Hej,

Jeżeli masz dodatkowe pytania, wypełnij formularz i zadaj je naszym specjalistom.

Pomożemy Ci w doborze optymalnych rozwiązań.

Zapytanie z artykułu SEO
Zgody

Zobacz pozostałe artykuły


oświetlenie do przymierzalni

Jak oświetlić przymierzalnie? Najczęstsze błędy

Oświetlenie przymierzalni jest jednym z aspektów rzutujących na dochód sklepów odzieżowych. Źródła światła tworzą atmosferę panującą w ich przestrzeni oraz oddziałują na decyzje zakupowe klientów. Właściwie dopasowane oprawy LED mogą wpłynąć na zmniejszenie liczby zwrotów artykułów.

Więcej Info

Sposoby na oszczędzanie energii w przemyśle.

Metody na oszczędności energii w przemyśle

Rosnące ceny energii, a co za tym idzie, coraz wyższe koszty utrzymania nie są sytuacją korzystną dla przedsiębiorców. W tym roku rachunki dla małych i średnich przedsiębiorstw wzrosły o około 280%, w stosunku do roku poprzedniego. Zmusza to przedsiębiorców do optymalizacji zużycia prądu i poszukiwania źródeł oszczędności.

Więcej Info


Potrzebujesz pomocy
w wyborze oświetlenia?

Skontaktuj się z nami

+48 71 733 60 50

9.00 – 16.00

Wypełnij formularz

Napisz do nas