Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Stworzyliśmy realizację dla Neonet w Łowiczu

Przeprowadzono modernizację w sklepie Neonet w miejscowości Łowicz. Odpowiednie oświetlenie półek zwiększa sprzedaż produktów, dlatego to już kolejny projekt dla tej sieci sklepów, w którym wiodąca firma na rynku oświetleniowym wzięła udział.

Inżynierowie firmy Luxon przygotowali dokładny projekt, który spełnia podstawowe wymogi związane z natężeniem strumienia świetlnego. W obiektach handlowych natężenie powinno wynosić 500 luksów, temperatura barwowa sięga do 4000 K. Oprócz oświetlenia generalnego, dodatkowo zastosowano podświetlenie produktów. Oświetlenie ledowe zostało przystosowane do rodzaju pomieszczenia.

Sklep oświetliło prawie 70 opraw Intel:LED Linea, które są przeznaczone do obiektów wielkopowierzchniowych. Odpowiednie oświetlenie oraz ekspozycja ma wpływ również na sprzedaż. Produkty stają się bardziej atrakcyjne dla klientów. Oprawy Intel charakteryzują się między innymi specjalnie uformowanym strumieniem świetlnym, który pada pod odpowiednim kątem na asortyment.

Etykieta obrazka zawsze pojawi się po jego prawej stronie.

Realizacja dla sklepu Neonet w Łowiczu

Użycie oświetlenia typu LED pozwoliło na zmniejszenie kosztów związanych z rachunkami za prąd. W porównaniu do tradycyjnego oświetlenia oprawa Intel:LED Linea potrafi generować nawet ponad 50% oszczędności energii elektrycznej. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego montażu, która ma duże znaczenie w obiektach handlowych o dużych powierzchniach.

Realizacja dla sieci Neonet to kolejny krok, mający na celu zwiększenie komfortu zakupów wśród klientów. Oprawy LED są przyjazne dla ludzkiego oka. Do tego typu obiektów można zastosować ciepłą barwę, która wpływa pozytywnie na samopoczucie. Technologia LED staje się doceniana w coraz większym stopniu o czym świadczą chociażby tak duże zmiany w modernizacji sklepów Neonet, w których Luxon LED ma duży udział.

Galeria

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.