Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Luxon LED uśmiecha dziecko

Prace remontowe w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu już trwają. Wszystko dzięki akcji charytatywnej „Uśmiechnij Dziecko- Wyremontuj Klinikę”, w której wzięła udział również firma Luxon LED.
Wrocławska klinika wymaga generalnego remontu, aktualne warunki nie sprzyjają komfortowi pacjentów oraz ich rodziców. Stowarzyszenie dla Rozwoju Chirurgii Dziecięcej pragnie je poprawić. Ostatni remont miał miejsce jeszcze w latach 70. Dzięki zaangażowaniu lekarzy oraz wolontariuszy prace remontowe już ruszyły; aktualnie w budynku są wymieniane okna.
W ramach akcji „Uśmiechnij Dziecko- Wyremontuj Klinikę” firma Luxon LED postanowiła zapewnić placówce wsparcie w postaci oświetlenia całego budynku. Budynek zostanie zaopatrzony w oprawy wykonane w nowoczesnej technologii LED, które posłużą na długie lata. Patronem honorowym akcji jest między innymi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, której finał odbył się 11 stycznia.
Tracklight:LED

Patron honorowy akcji: WOŚP

Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tak szczytnej akcji. Wszystkim pracownikom daje to wiele satysfakcji. Zdajemy sobie sprawę, że młodzi pacjenci kliniki będą mogli dochodzić do zdrowia w lepszych warunkach. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do tego projektu, (Uśmiechnijmy Dziecko).

Andrzej Przybył, manager działu marketingu firmy Luxon LED

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.