0

Nowe oprawy zewnętrzne w katalogu Luxon LED

Urozmaiciliśmy swoją ofertę, dodając do katalogu nową gamę produktów zewnętrznych. Cechą charakterystyczną opraw jest wysoki współczynnik IP65.

Skylight:LED

W ofercie pojawiła się oprawa Skylight:LED przeznaczona do obiektów przemysłowych oraz handlowych. Jej podstawowym wyróżnikiem jest ruchomy korpus, który umożliwia nakierowanie strumienia świetlnego na pożądany obiekt.

Skylight:LED

Skylight:LED

Vicus:LED

Wśród nowości znajdziemy także oprawę uliczną Vicus:LED. Inżynierowie firmy Luxon LED zaprojektowali specjalne soczewki, które zapewniają optymalny rozsył światła. Sama oprawa to nie tylko użycie innowacyjnych rozwiązań, takich jak m. in. wbudowany zegar astronomiczny. Twórcy zwracają uwagę również na jej ciekawy design, który wyróżnia Vicus:LED od tradycyjnego oświetlenia tego typu.

Vicus:LED

Tracklight:LED

Warto także wspomnieć, że zmianom  uległa oprawa Tracklight:LED występująca w opcji do montażu na szynę trójfazową, oraz w wersji natynkowej. Jej atutem jest skupianie punktowo światła, dlatego też znajduje zastosowanie przede wszystkim w obiektach wystawienniczych.

 

Tracklight:LED

Tracklight:LED

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby najnowsze oprawy spełniły wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Skylight:LED oraz Vicus:LED łączą ze sobą innowacyjność oraz wysoką jakość wykonania. Jednocześnie wprowadzamy nowe rozwiązania w modelach, które zagościły na stałe w katalogu firmy Luxon LED.

Patryk Głowacki, inżynier działu projektowego

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.