Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Miesiąc premier: Cordoba:LED

Maj w Luxon LED jest miesiącem premier nowych produktów. Po zmianie Highbay:LED przyszedł czas na zaprezentowanie nowej oprawy ulicznej: Cordoba:LED.
Jest ona przeznaczona do oświetlenia każdego rodzaju dróg. Klienci mogą wybrać spośród kilku rodzajów soczewek. Dzięki nim można uzyskać optymalny rozsył światła w zależności od miejsca.
Cordoba:LED jest dostępna w 5 wersjach o mocy 29W najsłabsza do 109 W najmocniejsza. Opcjonalnie posiada możliwość sterowania w systemach DALI, MainsDIM, CLO, StepDIM oraz AstroDIM.

Tracklight:LED Cordoba:LED

Diody ceramiczne w oprawie są odporne na działanie lotnych związków siarki. Więcej o diodach ceramicznych pisaliśmy w poprzednim tekście. Cordoba:LED jest dostosowana do potrzeb rynku i spełnia jego wymagania. Jednym z nich jest umieszczenie zaworu wyrównania ciśnienia w komorze LED. Ten zabieg zapobiega zaparowaniu soczewek od wewnątrz. Dodatkowo brak zewnętrznego radiatora spowodował, że nie gromadzi się na nim zabrudzenie oraz lód. Jego wymiana jest natomiast możliwa bez użycia narzędzi.
Różnorodność w wyborze mocy oraz rodzaju soczewki to dla klienta możliwość dostosowania do swoich potrzeb odpowiedniej wersji.

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.