Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Nowa generacja: Industrial:LED 4.0

Rewolucja to porzucenie wszystkiego i skok w kierunku, który wcale nie musi okazać się korzystny. Dysponując już w ofercie jedną z najlepszych opraw oświetlenia przemysłowego w Polsce, postanowiliśmy wykonać kolejny krok na drodze ku rozwiązaniom idealnym. Klientom proponujemy stały, stabilny, ale szybki rozwój technologii oświetleniowej. Dlatego właśnie na rynku pojawiła się nowa wersja oprawy Industrial:LED.
Proces powstawania nowej wersji trwał 4 miesiące. W tym czasie pojawił się pierwszy prototyp. Industrial:LED 4.0 na pierwszy rzut oka nie zmienił się nic w porównaniu do poprzednika Industrial:LED Mk III. Co więc wyróżnia nową wersję?


Zastosowanie nowego typu diod pozwoliło na zmniejszenie energochłonności oprawy o 15%.


90 opraw Industrial:LED Mk III oraz 84 oprawy Industrial:LED 4.0
Tracklight:LED

Porównanie opraw

W ofercie znajdują się trzy różne modele diod, które dają światło o różnej temperaturze barwowej (3000, 4000 lub 5000 K), a także trzy typy soczewek (60° i soczewka eliptyczna do precyzyjnego oświetlania wąskich pomieszczeń oraz 100° do oświetlenia większych obszarów).


Jednocześnie zdecydowaliśmy się pozostawić bez zmian najlepsze elementy dotychczas produkowanych opraw, czyli ich podstawową konstrukcję zapewniającą wodo- i pyłoszczelność oraz zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Cały czas także wykorzystujemy sprawdzone materiały, które zdały egzamin w poprzednich naszych modelach.


Połączyliśmy sprawdzony model opraw z innowacyjnymi źródłami światła, dzięki czemu można łatwo zmodernizować starsze instalacje, a jednocześnie dzięki zwiększeniu wydajności świetlnej łatwiej i taniej można stworzyć system oświetlenia od podstaw. Skupiliśmy się na walorach użytkowych oraz kosztach eksploatacyjnych i stworzyliśmy oprawy przemysłowe, które są na tyle wydajne, że można ograniczyć ich ilość aż o 7% w stosunku do starszych instalacji, jednocześnie mając pewność, że natężenie oświetlenia w pomieszczeniu pozostanie wg normy.


Luxon Industrial 4.0 to rozwiązanie dla najbardziej wymagających inwestorów, którzy wybiegają myślami w przyszłość. Po wprowadzeniu z pozoru niewidocznych zmian, inżynierowie stworzyli wersję o wyższej skuteczności świetlnej. Co za tym idzie- jest ona gwarantem jeszcze większych oszczędności dla klienta przemysłowego.

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.