Kultura i wartości

Nasze wyniki świadczą o przydatności oferowanych produktów, a przydatność oznacza sukces. Jednak z innymi firmami konkurujemy nie tylko jakością produktów, ale przede wszystkim relacjami oraz kulturą jaką tworzymy. Kulturę Luxona kształtują wartości, które wpływają na sposób naszego działania i które przyświecają Nam każdego dnia:

LUDZIE

Nasi pracownicy to najbardziej unikatowa wartość firmy. To Ich pomysłowość, entuzjazm i profesjonalizm powodują, że stajemy się skuteczniejsi biznesowo. To oni są najlepszymi ambasadorami naszej marki. I to dla nich staramy się stworzyć angażujące i przyjazne środowisko pracy.

UCZCIWOŚĆ

Uczciwe i etyczne postępowanie mają dla nas kluczowe znaczenie. Dlaczego? Bo są podstawą do budowania zaufania nie tylko naszych pracowników, ale i Klientów.

X FACTOR

Nasz FACTOR X to Współpraca! Oznacza ona umiejętność współdziałania dla osiągnięcia wspólnego celu i w zgodzie z naszymi wartościami. To też budowanie atmosfery zaufania, otwartości oraz szacunek i zrozumienie dla pracowników i dla naszych Klientów.

OPTYMIZM

Niepowodzenia traktujemy jak kolejne wyzwania, jak szansę do uczenia się. My wiemy, że się DA. Szukamy wyzwań i jesteśmy ciekawi nowości. Optymizm nie pozwala Nam na zniechęcenie się, a poza tym dodaje charyzmy i uroku osobistego 🙂

NIEZAWODNOŚĆ

Jesteśmy niezawodni i w niezawodny sposób dostarczamy niezawodne produkty! To co robimy, robimy najlepiej jak się da. Wiemy, że bez zaangażowania, przedsiębiorczości i regularnego wysiłku trudno liczyć na efekty.

Artystyczny wyraz naszych wartości czyli jak widzą wartości nasi Pracownicy?