Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Oświetliliśmy kościoł w Brodnicy

Luxon LED tym razem zajął się niestandardowym projektem, który stworzono specjalnie na potrzeby klienta. Nowe oświetlenie pojawiło się w kościele w miejscowości Brodnica w województwie kujawsko-pomorskim. Świątynia potrzebowała elementów dekoracyjnych, które podkreślą nowoczesny styl budowli.
Na czym polega niestandardowe rozwiązanie? Luxon LED zaopatrzył kościół w kilkadziesiąt sztuk opraw o dwóch barwach światła, które były zamawiane specjalnie na potrzeby tego indywidualnego projektu. Nawę główną zdobi kolor Amber, natomiast na drewnianym suficie pojawiły się lampy, które rozświetlają wnętrze kolorem niebieskim. Wnętrze Budynek oświetlają lampy Intel: LED Medium. Całość subtelnie wkomponowuje się w wystrój kościoła.
Zamierzony efekt udało się osiągnąć dzięki stworzeniu unikatowego projektu. Atutem Luxon LED jest elastyczność, która umożliwiła zastosowanie ciekawych rozwiązań.
Tracklight:LED

Realizacja: kościół w Brodnicy

Koncept swoją formą całkowicie odchodzi od pomysłów, które wcześniej realizowaliśmy. Stworzyliśmy projekt, który wkomponował się we wnętrze budynku, kojarzonego z bardziej tradycyjną architekturą.

Andrzej Przybył, kierujący zespołem projektantów oświetlenia

Galeria

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.