Oświetlenie przestrzeni handlowej przy zastosowaniu linii świetlnych

Komfort S.A.

Polska firma Komfort to lider na rynku, zapewniający swoim klientom materiały do aranżacji podłóg. Marka zyskała rozpoznawalność  poprzez swoją 25-letnią działalność. Producent oświetlenia Luxon LED współpracuje z firmą Komfort od kilku lat, w zakresie zaprojektowania, produkcji oraz montażu oświetlenia w obiektach handlowych. Jedną z realizacji jest sklep w Parku Handlowym Rawa, w Katowicach (woj. śląskie). W sali sprzedaży zamontowano oprawy Tracklight LED, z możliwością skierowania strumienia światła w dowolne miejsce oraz linie świetlne Lumiline LED.


Zobacz inwestycję po modernizacji


Zobacz pozostałe realizacje


Kościół przy ul. Borowskiej we Wrocławiu

Oświetlenie obiektów sakralnych nadal często wymaga modernizacji. Na wymianę źródeł światła na energooszczędne zdecydowali się opiekunowie kościoła pw św. Franciszka z Asyżu we Wrocławiu.

Więcej Info

oświetlenie hali projekt

Kompleksowe wykonanie oświetlenia wraz z usługą montażu dla PRETTL Electronics GmbH

Wzrost efektywności wykonywanych prac oraz redukcja generowanego CO2 to najważniejsze założenia postawione przez inwestora. Nasze rozwiązanie oparte było na obniżeniu poboru energii zużywanej na oświetlenie przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu pracowników. Zrealizowaliśmy to poprzez równomierne oświetlenie powierzchni roboczych.

Więcej Info


Potrzebujesz pomocy
w wyborze oświetlenia?

Skontaktuj się z nami

+48 71 733 60 50

9.00 – 16.00

Wypełnij formularz

Napisz do nas