Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Realizacja: Salon Skody w Koninie

Salon Skody w Koninie to następna z realizacji, której efekt mogliśmy sfotografować. Jak projektantka zaaranżowała część ekspozycyjną? Przedstawiamy fotorelację.
Tracklight:LED

Realizacja: Skoda

Wysokie CRI to główny czynnik, który był brany pod uwagę przy projektowaniu. Dlaczego to takie ważne, aby CRI było wysokie? Im wyższy współczynnik oddawania barw, tym lepiej. Światło z opraw wówczas nadaje głębię koloru. Co za tym idzie, oświetlane miejsca mają żywe kolory i wyglądają autentycznie. Z handlowego punktu widzenia jest to bardzo ważne. Samochody znajdujące się w części ekspozycyjnej powinny przyciągać uwagę odwiedzających salon. Jest to zadanie między innymi dla oświetlenia. Dzięki wysokiemu natężeniu światło wpada także do kabiny auta. Klient widzi dokładnie kokpit na pierwszy rzut oka. Zabieg ten uwidacznia szczegóły powierzchni wystawowej.
Tracklight:LED

Realizacja: Skoda

W części warsztatowej zastosowano oprawy Industrial:LED o wysokim stopniu IP66 oraz o odporności mechanicznej IK08. Do części wystawowej zastosowano podtynkowe oprawy Downlight:LED o skuteczności świetlnej 115 lm/W oraz oprawy Smart:LED. Ta część była najważniejsza, zaprojektowano ją zgodnie z normą, gdzie natężenie oświetlenia powinno wynosić minimum 800 luksów. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość komponentów, które dobrali specjaliści z działu R&D.
Tracklight:LED

Realizacja: Skoda, projekt Doroty Krajewskiej

Oprawy w salonie Skody w Koninie są wsparciem dla sprzedaży, doświetlając wystawowe auta. Warto odwiedzić to miejsce i sprawdzić, jak duży wpływ na odbiór produktu ma współczynnik oddawania barw.

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.