Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Realizacja: Twinings

Sufit podwieszany w hali produkcyjnej, otwarta przestrzeń, którą należy dobrze oświetlić, wyższy stopień IP dla opraw. Wszystko to sprawiło, że stworzyliśmy niestandardową wersję oprawy biurowej Smart:LED na potrzeby jednej realizacji.
Tracklight:LED

Realizacja: Twinings

Tym razem powstał projekt dla producenta herbat, firmy Twinings. Składał się on z dwóch obszarów. Pierwszy obejmował hale produkcyjne, drugi magazyny. Hala wymagała stworzenia i użycia produktu, którego nie mamy w standardowej ofercie. Nieczęsto spotykaną rzeczą są sufity podwieszane na tego typu przestrzeni. Dodatkowo wymagany jest wyższy stopień IP.
Tracklight:LED

Realizacja: Twinings

W ten sposób powstała wzmocniona wersja oprawy Smart:LED o wymiarach 60x120cm o większym stopniu IP oraz strumieniu świetlnym. Zmiana niektórych komponentów sprawiła, że strumień świetlny wzrósł o 53%. Uzyskane wyniki pozwoliły na efektywne doświetlenie przestrzeni otwartej, jaką jest duża hala produkcyjna.
Tracklight:LED

Realizacja: Twinings

Do części magazynowej projektant wybrał oprawę, która umożliwia dobór rodzaju soczewki. Highbay:LED o stopniu IP65. Soczewka skupiająca 41 stopni sprawdziła się w symulacji nad obszarem rozładunku. Wersja korytarzowa 22×116 stopni oświetla alejki. Dzięki temu strumień światła nie jest rozpraszany na niepotrzebną przestrzeń.
O ile oświetlenie magazynu było rzeczą mniej skomplikowaną, to oświetlenie hali z sufitem podwieszanym wymagało stworzenie produktu specjalnie na potrzeby klienta. Oprawa Smart:LED posiadała też przewagę wizualną. Wnętrze z oprawami podtynkowymi wygląda bardzo estetycznie.

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.