Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Rok targów

Rok 2018 upłynie Luxon pod znakiem branżowych targów. Zarówno tych krajowych jak i zagranicznych. Wraz z rosnącą rozpoznawalnością marki Luxon, międzynarodowe wydarzenia stanowią już nieodłączny element promocji. Przestawiamy listę tegorocznych wydarzeń, na których możemy się razem spotkać:

 

Light + Building (08.03-23.03.2018 we Frankfurcie) to największe targi oświetlenia i elektrotechniki. Można na nich spotkać czołowych producentów oświetlenia z całego świata. Jest to bez wątpliwości jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w branży.
Luxon LED zaprezentuje się na hali 4 Poziom: 1 stanowisko: D 71

 

Eliaden Oslo (29-31.05 w Norwegii ) to targi budownictwa i energetyki organizowane na skalę międzynarodową. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 300 wystawców.

 

Konferencja Technology & Innovation Days (5.09-6.09.2018) – jest to pierwsza edycja konferencji dedykowanej liderom branży nowych technologii. Udział w niej wezmą m.in. JB Straubel (prezes techniczny Tesla) oraz Kevin Ashton (twórca platformy automatyzacji domu WeMo). Wśród prelegentów będzie również Marek Ostrowski (wiceprezes Luxon LED).

 

Tracklight:LED

Harmonogram targów Luxon LED


 

Budpragres Mińsk (25.09-28.09.2018 w Białorusi)– są to targi budowlane o zasięgu międzynarodowym. Swoją tematyką obejmują nie tylko materiały i maszyny budowlane, ale także elementy wykończenia wnętrz.

 

Interlight Moscow (06.11-09.11.2018 w Moskwie)– ostatnią edycję targów odwiedziło ponad 30 tys. osób. W wydarzeniu biorą udział firmy z branży budowalnej, oświetlenia oraz instalacji elektrycznych.

 

The Big 5 Dubai (26.11-29.11.2018 w Dubaju)– ubiegłoroczna edycja targów zebrała ponad 2600 wystawców z 60 krajów. W tym roku wśród grona specjalistów z branży budowlanej pojawi się także Luxon LED.

 

Reprezentanci Luxon na stoisku podpowiedzą w jaki sposób sprawić, aby prowadzenie przedsiębiorstwa było jeszcze bardziej efektywne? Rozwiązaniem jest wykorzystanie IoT również w branży oświetleniowej, o czym więcej pisał wiceprezes Maciej Szott:

 

Jak IoT zmieni przyszłość branży oświetleniowej?

 

Każdy z odwiedzających stoisko Luxon:LED ma również okazję odbyć wirtualny spacer po jednej z naszych realizacji dzięki okularom VR. Mogą przez to przekonać się na własnej skórze, jak w praktyce IoT wpływa na codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Oprócz tego na stanowisku będzie można zobaczyć nowości produktowe, w tym nową generację oprawy Highbay:LED o skuteczności świetlnej 187 lm/W.

 

Chcesz spotkać się z nami na którymś z tych wydarzeń?

 

Zapisz się

 

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.