Post author

Natalia GorowaPracownik działu Marketingu

see all posts of author

Post categories

More categories

0

Ultima:LED 2.0

Poszukiwanie najlepszych rozwiązań to nie tylko tworzenie nowych koncepcji, ale rozwijanie tych, które już udowodniły swoją skuteczność. W Luxon opracowaliśmy niedawno nowszą wersję bardzo wysoko ocenianej oprawy LED Ultima. Nowy model, Ultima 2.0, ma wszystkie zalety poprzedniej wersji, ale dzięki kilku udoskonaleniom jeszcze lepiej sprawdza się w wielu zastosowaniach.
Nowe oprawy są krótsze i lżejsze od pierwszego modelu, jednak dzięki temu, że zmieniliśmy też diody na trwalsze i bardziej wydajne, Ultima 2.0 zapewnia równie dobre oświetlenie. Wydajniejsze zasilacze zapewniają niższe koszty eksploatacyjne przy takiej samej skuteczności świetlnej


Oprawy Ultima LED 2.0 dostępne są z trzema różnymi soczewkami: 50°, ABT i 80°, a także z diodami o różnych temperaturach barwowych: 3000, 4000 lub 5000 K. Dzięki temu można z łatwością dostosować charakter oświetlenia do potrzeb pomieszczenia, a na dużą uniwersalność wypływają także alternatywne systemy montażu. Ultima LED może być montowana jako oprawa natynkowa lub podwieszana. Dla inwestorów potrzebujących perfekcyjnej kontroli stopnia rozproszenia światła przygotowaliśmy dwa opcjonalne rodzaje dyfuzorów: poliwęglanowy i szklany (hartowany).


Oprawy LED Ultima 2.0 opracowaliśmy po to, aby można było je stosować jeszcze powszechniej niż poprzednią generację, która zyskała spore uznanie wśród naszych Klientów. Pozostawiliśmy więc bez zmian aluminiową obudowę, która ułatwia odprowadzenie ciepła, a także ogólne cechy konstrukcji, które zapewniają obudowie nie tylko wodo- i pyłoszczelność IP65, ale także możliwość pracy w temperaturach od -30 do +65°C w mocniejszej wersji lub -25 do +45°C w wersji podstawowej.
Tracklight:LED

Realizacja z oprawą Ultima:LED 2.0

Zadbaliśmy o zachowanie parametrów świetlnych, ale jednocześnie zwiększyliśmy efektywność opraw, przez co nowa konstrukcja jest mniejsza, lżejsza, bardziej uniwersalna i niezawodna. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym oraz doskonałym koncepcjom projektowym stworzyliśmy jedną z najlepszych, a może nawet najlepszą oprawę w swojej klasie.

Read also

Możliwość komentowania jest wyłączona.