Współpracuj z Luxon LED

Twój partner w projektowaniu

Obliczenia oświetlenia i aktualizacje projektu spędzają Ci sen z powiek? Nie musisz się nimi zajmować! Deleguj nam zadania projektowe. Odzyskaj czas i spokojną głowę na kluczowe zadania w Twojej firmie.

Zleć projekt

Odpowiadamyna Twoje wyzwania

Widzimy, że praca projektanta to duża odpowiedzialność, ciągła walka z czasem. Wiąże się z presją bycia na bieżąco z wymogami i normami projektowymi oraz coraz wyższe wymagania inwestora dotyczące specyfikacji technicznej
i certyfikacji opraw.

Sprawdź

Jak możemyCi pomóc?

Oprócz tego, że zapewniamy oprawy o wysokiej efektywności świetlnej i długiej żywotności, z myślą o projektantach, mamy dla Ciebie  bezpłatne wsparcie projektowe. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas i możesz być pewny, że zlecone zadania zostaną wykonane poprawianie i  terminowo.

Sprawdź

Jak możemy Ci pomóc

Od ponad 15 lat projektujemy i tworzymy oświetlenie LED w polskiej fabryce pod Wrocławiem, dzięki czemu możemy zaoferować Ci indywidualne wsparcie w projektowaniu oświetlenia z użyciem opraw Luxon LED.

Optymalizacja projektu i system sterowania

Zapewniamy wysokie parametry świetlne naszych produktów, dlatego stosując je w projektach, masz gwarancję efektywności i jakości dobranego oświetlenia. Tworzymy i projektujemy własny system sterowania oświetleniem ulicznym zgodnie z wytycznymi Inwestora.

Dedykowany projektant

Dedykowany i doświadczony projektant będzie współpracował z Tobą przy tworzeniu całego projektu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na zaangażowanie różnych osób w Twój projekt.

Restrykcyjne wymogi 

Zdajemy sobie sprawę, że obecne wytyczne doboru oświetlenia rekomendują restrykcyjne wymogi, a do inwestycji dopuszcza się jedynie oprawy, które posiadają szereg sprawdzonych i certyfikowanych komponentów. Dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać takim wytycznym.

Aktualizacja projektów

Jesteśmy świadomi, że w trakcie realizacji projektu z nami mogą wystąpić nieoczekiwane zmiany. Nasi Projektanci są dostępni i bezproblemowo zrealizują poprawki do projektu.

Krótki termin realizacji

Wiemy, że w obecnych czasach czas gra najważniejszą rolę, dlatego standardowo realizujemy projekty w kilka dni. W nagłych i pilnych sprawach realizujemy obliczenia w trybie pilnym.

Aktywne przejścia dla pieszych

Realizujemy projekty w oparciu o sprawdzone rozwiązania z partnerami, dla których kluczowe jest bezpieczeństwo Użytkowników.

Sprawdź, jak się z nami współpracuje

Zleć próbny projekt

Zobacz, jak wygląda nasza praca w praktyce. Zleć nam próbny projekt
lub wyślij zapytanie do naszego eksperta

Zleć projektWyślij zapytanie

Jako polski producent opraw LED zapewniamy:

  • wysoką efektywność opraw do 175m lm/W
  • spełnienie restrykcyjnych wymogów Inwestora
  • certyfikowane oprawy  - ENEC /ENEC+
  • wysokiej jakości komponenty 
  • Oprawy 12/24V
  • Oprawy dostosowane pod różne warianty systemów sterowania
  • gwarancję do 10 lat
  • Serię dedykowanych optyk pod specjalne układy drogowe
  • Możliwość instalacji czujników ruchu, zmierzchu

Nasze realizacje

Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów

Dlaczego warto projektowaćz Luxon?

9000

modernizacji

Tyle realizacji jest już za nami. Dołącz do nich!

15

lat na rynku

Nasze długoletnie doświadczenie wpływa na wysoką efektywność!


Oprawy LED polskiej produkcji

Nasze oprawy charakteryzuje wysoka efektywność, żywotność i wysokiej jakości komponenty. Spełniają one  restrykcyjne wymogi GDDKiA. Posiadają odpowiednie certyfikaty (ENEC /ENEC+)

Indywidualne wsparcie w projekcie

Z nami nie musisz spędzać wielu godzin na poszukiwaniu rozwiązań — mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa. 

Jeden stały opiekun

Dedykowany projektant będzie współpracował z Tobą przy tworzeniu całego projektu, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na  zaangażowanie różnych osób w Twój projekt.

Wsparcie merytoryczne przez projektantów DPO

Dla nas liczy się jakość i precyzja ich wykonania. Wiemy, że niektóre pomysły są wyjątkowe. Realizujemy projekty i dobieramy oprawy tak, aby były zgodne z normami.

Sprawdź, ile zyskasz

Zleć próbny projekt

Obliczenia oświetlenia i aktualizacje projektu spędzają Ci sen z powiek?
Nie musisz się nimi zajmować! Deleguj nam zadania projektowe.
Odzyskaj czas i spokojną głowę na kluczowe zadania w Twojej firmie.

Projektanci-wspolpraca
Zgody
modernizacja oświetlenia na autostradzie A4