Wymiana
LED na LED

Czy warto wymieniać LED na LED? A jeśli tak, to kiedy? Z tego cyklu dowiesz się wszystkiego o wymienianie ledów na ledy. Poznasz nową generację oświetlenia i płynące z niej korzyści.

Niejednokrotnie mówi się o ledach w kontekście wymiany starego oświetlenia. Najczęściej słyszy się o modernizacji oświetlenia opraw fluorescencyjnych, metalohalogenkowych czy sodowych. Jednak czy tylko to oświetlenie wymaga skontrolowania, wymiany? Zdecydowanie nie. Ledy, które od 2010 roku zaczęły być montowane w przestrzeniach przemysłowych i biurowych znacznie różnią się od tych, które znamy dzisiaj. Dowiedz się dlaczego wymiana LED na LED się opłaca i jakie korzyści możesz z niej czerpać odtwarzając nasz nowy cykl #WymianaLEDnaLED. To zaledwie trzy odcinki, z których dowiesz się wszystkiego na temat opłacalności tej inwestycji. Prowadzi:

  • Marcin Szott-  ekspert ds. efektywności energetycznej w Luxon LED. Od 16 lat pomaga firmom przemysłowym i produkcyjnym zwiększać efektywność energetyczną dzięki rozwiązaniom oświetleniowym magazynów i hal produkcyjnych.

Wymiana LED na LED odc. 1

Dowiedz się dlaczego wymiana LED na LED się opłaca i jakie korzyści możesz z niej czerpać…

Więcej Info

Wymiana LED na LED odc. 2

Od czego zależy szybkość zwrotu z inwestycji w oświetlenie LED? Zajrzyj do nowego odcinka cyklu…

Więcej Info

Wymiana LED na LED odc. 3

Mniejsze rachunki za prąd i większa efektywność świetlna to tylko jedna z wielu korzyści z wymiany…

Więcej Info

Zobacz inne cykle video rozmów

Solidna dawka praktycznej wiedzy w przystępnej formie


Dekarbonizacja w praktyce

Doświadczeni praktyce e temacie ESG i dekarbonizacji podpowiadają jak wdrożyć aktualne wytyczne zachowując balans kosztowy

Wymiana LED na LED

Czy warto wymieniać LED na LED? A jeśli tak, to kiedy? Z tej playlisty dowiesz się wszystkiego o wymienianie ledów na ledy. Poznasz nową generację oświetlenia i płynące z niej korzyści

Nie na fali a na hali

Wszystko, co musisz wiedzieć o modernizacji oświetlenia na hali magazynowej. W cyklu "𝐍𝐢𝐞 𝐧𝐚 𝐟𝐚𝐥𝐢, 𝐚 𝐧𝐚 𝐡𝐚𝐥𝐢" rozwiewamy wszystkie mity odnośnie wymiany na #LED.