Oświetlenie uliczne LED – lampy drogowe

Lampy drogowe stanowią podstawę infrastruktury miejskiej, która warunkuje bezpieczeństwo poruszania się po drodze zarówno kierującym pojazdami, jak i pieszym. Oświetlenie uliczne musi spełniać konkretne wymogi prawne i standardy, jego specyfikacja została zawarta w normach z serii PN-EN 13201:2007Oświetlenie dróg”. Są one jednak na bieżąco aktualizowane, co wymaga od zespołu decydującego monitorowania nowych przepisów i wdrażania zmian.

Proponujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu energooszczędnego oświetlenia ulicznego. Dostarczamy oprawy, w których wykorzystano nowoczesną technologię LED, a także realizujemy projekty z zakresu automatyzacji systemu oświetleniowego.

Potrzebujesz pomocy
w wyborze oświetlenia ulicznego?

Skontaktuj się z nami

+48 505 383 653

9.00 – 16.00

biuro@luxon.pl

napisz do nas

Lampy drogowe LED

W projektach wykorzystujemy lampy drogowe LED, będące naszymi autorskimi produktami. Cechują się wysokim poziomem skuteczności świecenia, zapewniają optymalny rozsył światła, a także są przystosowane do zastosowania różnej optyki. To pozwala na dowolne kształtowanie bryły fotometrycznej, dostosowując ją do wymagań i oczekiwań naszych i naszych klientów. Oświetlenie uliczne LED występuje w trzech temperaturach barwowych – 3000K, 4000K oraz 5700K, zawsze dopasowujemy ją do panujących na drodze warunków, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego. Jednocześnie skłaniamy się ku stosowaniu w większości barwy ciepłej. Jest ona łagodna dla oczu człowieka i jednocześnie przyjazna dla środowiska.

Montowane przez nas lampy drogowe LED w większości przypadków w pełni spełniają założenia naszych klientów, którzy oczekują zwrotu kosztów inwestycji już po 2 latach. Ponadto wyraźnie obniżają się koszty energii, co w przypadku oświetlenia ulicznego stanowi bardzo ważną wartość dodatnią. Oświetlenie uliczne wykonujemy zawsze po wcześniejszej analizie potrzeb klienta oraz audycie, który przeprowadzamy w celu lepszego zapoznania się z warunkami i istniejącym już oświetleniem. To pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania.