Oświetlenie biurowe i handlowe

Istotnym elementem wyposażenia wnętrz, które ma duży wpływ na wydajność Twoich pracowników, jest oświetlenie biurowe. Może mieć ono wpływ na samopoczucie, poziom motywacji, a przede wszystkim zdrowie (wzrok) pracownika. Jeżeli więc w Twoich planach mieści się modernizacja oświetlenia w firmie, to mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Czy oświetlenie biurowe LED to dobry pomysł?

Oświetlenie jest nie tylko elementem, które musi znaleźć się w każdym pomieszczeniu, ale również częścią aranżacji przestrzeni biurowej. Warto więc poświęcić nieco czasu na ten wybór. Przy pomocy dobrze dobranego oświetlenia do biura możemy nie tylko zwiększyć wydajność pracowników, ale też zwiększyć atrakcyjność powierzchni biurowej. Wyborem, na który coraz częściej decydują się właściciele firm jest właśnie oświetlenie LED. Wynika to oczywiście z faktu, że oprawy LED są najbardziej energooszczędną opcją. Jednocześnie oświetlenie tego typu jest obecnie odbierane jako niezwykle estetyczne i ekskluzywne.

Lampy do biura – nasze propozycje

Bez względu na charakter wykonywanej pracy, płaszczyzna robocza powinna być oświetlona równomiernie, tak, aby nie działać negatywnie na wzrok zatrudnionych osób. W takich warunkach Twój pracownik może efektywnie wykonywać swoje zadania, bez niepotrzebnego dyskomfortu. Niedostateczne światło czasem potęguje też uczucie zmęczenia. Na naszej stronie znajdziesz cały dział poświęcony właśnie oświetleniu do biura. Wśród nich dużą popularnością cieszy się oprawa podtynkowa Edge LED. Przystosowana jest ona do montażu w sufitach modułowych, które znajdują się w większości dużych przestrzeni biurowych. Jeżeli jednak posiadasz sufit tynkowany, dobrze sprawdzi się oprawa downlight. Zdecydowaną zaletą tego typu lamp jest równomierność oświetlenia oraz niski współczynnik olśnienia, dzięki której stwarzamy idealne warunki do pracy w Twoim biurze.

Dobierz rozwiązania
dla swoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy w wyborze oświetlenia?

Zostaw kontakt

Twój Specjalista ds. oświetlenia skontaktuje się z Tobą w ciągu 1h, aby omówić szczegóły i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Formularz-ogólny-pytanie-oprawy
Zgody