Bezpłatna analiza inwestycji LED

Zastanawiasz się nad inwestycją w oświetlenie LED? Z pewnością tak – w końcu tu jesteś. Jednak w podjęciu decyzji najważniejsza jest szczegółowa analiza. Dlatego zupełnie bezpłatnie wykonamy ją dla Ciebie. Przeprowadzimy audyt, zaprojektujemy rozwiązanie oświetleniowe oraz przygotujemy szczegółową kalkulację.

Zamawiam bezpłatną analizę

Czym jest bezpłatna analiza?

To odpowiedź na pytania, z którymi często borykają się Kierownicy utrzymania ruchu, Specjaliści ds. inwestycji, oraz wszyscy ci, którzy rozważają modernizację oświetlenia. Dzięki niej możesz dowiedzieć się:

 • ile kosztuje wymiana oświetlenia na LED,
 • jak szybko się zwróci inwestycja,
 • jak udowodnić opłacalność przedsięwzięcia,
 • ile dokładnie zaoszczędzisz.

Nasza usługa to narzędzie, które pozwoli Ci podejmować świadome decyzje inwestycyjne i przekonująco argumentować za modernizacją oświetlenia na LED.

Mężczyzna przeprowadzający nadzór inwestorski nad pracami montażowymi oświetlenia LED w obiekcie przemysłowym - Luxon LED

Bezpłatna analiza krok po kroku:

Bezpłatna analiza składa się z 4 kroków. Kliknij poszczególne kroki, by poznać szczegóły.

Krok 1: Rozmowa telefoniczna

Przeprowadzimy wstępny wywiad telefoniczny i umówimy spotkania w Twojej firmie. Podczas rozmowy poprosimy Cię m.in. o:

 1.       Inwentaryzację stanu obecnego: rodzaj i liczbę opraw,
 2.       Cenę energii elektrycznej,
 3.       Wielkość obiektu,
 4.       Plan pomieszczeń, w których planujesz modernizację.

Krok 2: Audyt zero obiektu

Audyt zero obiektu wiąże się z naszym przyjazdem do Twojej firmy, na którym ustalimy dokładny zakres modernizacji, rodzaj usługi, główne cele i efekty, które chcemy osiągnąć. Porozmawiamy o wyzwaniach i zagrożeniach dla opraw. Zobaczymy w jakich warunkach będą pracowały.

Kolejna część to weryfikacja i inwentaryzacja obecnego oświetlenia – ilościowa i jakościowa, sprawdzamy ile jest opraw i jakiego rodzaju, sprawdzamy normy obowiązujące na stanowiskach. Dokonamy również weryfikacji specyfiki obiektu (liczby zmian, świetlików, zamaszynowienie, układ regałów) oraz weryfikacji infrastruktury (układ tras kablowych i instalacji elektrycznych).

Krok 3: Dobór rozwiązania oświetleniowego

Na podstawie audytu opracujemy dla Ciebie indywidualną koncepcję oświetlenia wraz z najbardziej efektywnymi rozwiązaniami, które w Twoim obiekcie zagwarantują bezpieczeństwo, dobrą jakość światła, szybki zwrot inwestycji oraz redukcję kosztów energii i C0 2.

Krok 4: Analiza finansowa inwestycji LED

Dzięki kalkulacji oszczędności poznasz szacowany okres zwrotu z inwestycji, poziom redukcji energii elektrycznej i CO 2, oszczędności po roku od modernizacji. Otrzymasz także projekt modernizacji wraz z wyceną przygotowaną przez nasz wewnętrzny zespół projektowy. Porozmawiamy o ofercie i możliwości dalszej współpracy wraz z osadzeniem realizacji w czasie. Jesteśmy otwarci na dialog, jeśli chodzi o jej optymalizację. Pamiętaj, że przeprowadzona kalkulacja jest BEZPŁATNA i do Ciebie będzie należała ostateczna decyzja o zakupie naszych usług.

Bezpłatna analiza - o zyskasz:

 • Bezpłatny audyt oświetlenia
 • Koncepcję indywidualnego rozwiązania oświetleniowego
 • Analizę finansową inwestycji
 • Szacowany poziom redukcji energii elektrycznej i emisji CO2
 • Propozycję współpracy wraz ze szczegółową wyceną

Jak wygląda przykładowa analiza:

Zobacz, jak wygląda przykładowa kalkulacja oszczędności przygotowana dla naszego klienta. Kliknij przycisk, by zobaczyć próbkę raportu.

Zobacz kalkulację

Najczęściej zadawane pytania

Czy analiza inwestycji jest rzeczywiście bezpłatna?
Tak, jest bezpłatna. Po niej zadecydujesz, czy chcesz podjąć z nami współpracę.
Ile może trwać modernizacja po audycie?
Na czas trwania modernizacji wpływa bardzo dużo czynników. Są to m.in. wielkość obiektu, ustalenia dotyczące terminów montażu, założenia projektowe. Mamy za sobą modernizacje, które trwały tydzień oraz takie, które zamykały się w 14 miesiącach.
Ile czasu trwa przygotowanie oferty?
Ok. 3-4 tygodni
Czy ważniejsze jest ROI, czy wartość oszczędności w czasie?
Ważniejsza jest wartość oszczędności w czasie gwarancji, bo sama technologia LED daje na tyle duże oszczędności, że nawet oprawy o niskiej jakości/efektywności pozwolą wygenerować szybkie ROI, ale znacznie mniejszą wartość oszczędności w okresie gwarancji/eksploatacji.
Czy jesteście producentem?
Tak, jesteśmy producentem. Zapraszamy do umówienia się z nami i odwiedzenia naszej fabryki pod Wrocławiem. Dzięki temu zobaczysz, jak pracujemy
Dlaczego projekt oświetlenia jest ważny?
Zapewnia klientowi bezpieczeństwo i że będzie spełniał wszystkie normy po modernizacji.
Czym są Białe Certyfikaty i czy pomagamy je uzyskać?
Pomagamy uzyskać Białe Certyfikaty. Białymi Certyfikatami (BC) potocznie nazywa się Świadectwa Efektywności Energetycznej wydawane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki jako potwierdzenie wdrożenia inwestycji zmniejszających zużycie energii. Umożliwiają one zwrot części środków przeznaczonych na inwestycję (średnio o 10-15%) i poprawę ROI.

Oszczędzaj jak inni

Zobacz jakie oszczędności wygenerowaliśmy dla naszych klientów

Luxon kontakt

Zamów analizę inwestycji i zyskaj bezpłatnie

 • Audyt oświetlenia
 • Koncepcję indywidualnego rozwiązania oświetleniowego
 • Analizę finansową inwestycji
 • Szacowany poziom redukcji energii elektrycznej i emisji CO2

Wypełnij formularz - skontaktujemy się w ciągu 1 h

Formularz-analiza-inwestycji-LED
Zgody