Wybierz produkt oświetlenia przemysłowego według własnych potrzeb

Potrzebujesz pomocy
w wyborze oświetlenia?

Skontaktuj się z nami

+48 505 383 653

9.00 – 16.00

biuro@luxon.pl

napisz do nas

Dobierz rozwiązania
dla swoich potrzeb.

Oświetlenie przemysłowe

stanowi złożony i dedykowany dla danego przedsiębiorstwa system oświetleniowy. Z racji poziomu energooszczędności, bezpieczeństwa i trwałości stosuje się lampy i oprawy przemysłowe LED, a ich zastosowanie jest coraz bardziej powszechne – niemal w każdej branży od przemysłu ciężkiego po gałąź spożywczą, na terenach otwartych czy w halach produkcyjnych i magazynowych. Dlatego odpowiednio dobrane niezawodne oprawy i lampy przemysłowe LED, to klucz dla zapewnienia właściwych warunków pracy w każdej firmie.

Niezawodne oświetlenie przemysłowe

Luxon jest producentem oferowanego oświetlenia przemysłowego. Gwarantuje to nie tylko największą wiedzę i kompetencje specjalistów stojących za produktem, pomoc w projektowaniu, ale i dostępność obsługi serwisowej oraz szybkość działania. Oferowane produkty powstają w oparciu o najwyższe standardy zarządzania (certyfikat ISO 9001:2015), a dodatkowo posiadają certyfikację CE.

Całość produkowanego przez Luxon oświetlenia przemysłowego (w tym oprawy przemysłowe i lampy przemysłowe LED) posiada swoje karty katalogowe lub specyfikacje techniczne, poparte badaniami. Takie dane są udostępniane zainteresowanym, którzy dla porównania ofert chcą uzyskać informacje nt. specyfikacji produktów, jak np.: znamionową moc oprawy, znamionowy strumień świetlny, skuteczność świetlną, temperaturę barwową CCT, czy nawet wskaźnik oddawania barw CRI/RA, który ma ogromne znaczenie dla komfortu pracy. 

Lampy i oprawy przemysłowe LED wysokiej jakości

Oferowane oświetlenie przemysłowe posiada najwyższą jakość, za którą stoi nie tylko zgrany zespół z wieloletnim doświadczeniem, ale przede wszystkim pewność, że produkty te są energooszczędne, a także bezpieczne i trwałe, co ujęte jest w gwarancji. Gwarancja na oświetlenie przemysłowe LED w Luxon jest prosta, obejmuje całą dostawę (bez żadnych wyłączeń), zapewnia efekt (np. dostarczenie ilość światła w określonym czasie) z szybką reakcją serwisową i obowiązuje od rozpoczęcia użytkowania.