Oświetlenie przemysłowe LED

Podstawą i punktem wyjścia do wyboru oświetlenia przemysłowego led jest audyt oświetlenia, na bazie którego dobierane jest rozwiązanie oświetleniowe  uwzględniające wszystkie potrzeby obiektu przemysłowego i firmy. Tylko takie podejście do inwestycji w oświetlenie przemysłowe led daje największe korzyści dla firmy w postaci: oszczędności energii elektrycznej  od 50  do 85% w zależności od branży i czasu świecenia
poprawę warunków pracy  i bezpieczeństwa, optymalizację oświetlenia i możliwość sterowania w zależności od aktualnych potrzeb.

Najważniejszą kwestią przy wyborze oświetlenia przemysłowego led jest  dobór opraw led do:

wymiana oświetlenia dofinansowanie

warunków panujących w obiekcie takich jak temperatura, zapylenie, wilgoć czynniki chemiczne

wymiana oświetlenia na led dofinansowanie

normy oświetleniowych poszczególnych stanowisk na hali i magazynie czy pomieszczeniach biurowych danego obiektu przemysłowego,

dofinansowanie na oświetlenie led

oczekiwań dotyczących skuteczności świetlnej,  energooszczędności oraz  żywotności opraw przemysłowych led.

Wybierz produkt oświetlenia przemysłowego LED według własnych potrzeb

Sprawdź,ile możesz zaoszczędzić dzięki modernizacji oświetlenia

Zamów bezpłatny audyt oświetlenia i otrzymaj kalkulację oszczędności

Landing-audyt
Zgody

Oświetlenie przemysłowe LED

Oświetlenie przemysłowe led stanowi złożony i dedykowany dla danego przedsiębiorstwa system oświetleniowy. Z racji poziomu energooszczędności, bezpieczeństwa i trwałości stosuje się lampy i oprawy przemysłowe LED, a ich zastosowanie jest coraz bardziej powszechne – niemal w każdej branży od przemysłu ciężkiego po gałąź spożywczą, na terenach otwartych czy w halach produkcyjnych i magazynowych. Dlatego odpowiednio dobrane niezawodne oprawy i lampy przemysłowe LED, to klucz dla zapewnienia właściwych warunków pracy w każdej firmie.

Niezawodne oświetlenie przemysłowe

Luxon jest producentem oferowanego oświetlenia przemysłowego. Gwarantuje to nie tylko największą wiedzę i kompetencje specjalistów stojących za produktem, pomoc w projektowaniu, ale i dostępność obsługi serwisowej oraz szybkość działania. Oferowane produkty powstają w oparciu o najwyższe standardy zarządzania (certyfikat ISO 9001:2015), a dodatkowo posiadają certyfikację CE.

Całość produkowanego przez Luxon oświetlenia przemysłowego (w tym oprawy przemysłowe i lampy przemysłowe LED) posiada swoje karty katalogowe lub specyfikacje techniczne, poparte badaniami. Takie dane są udostępniane zainteresowanym, którzy dla porównania ofert chcą uzyskać informacje nt. specyfikacji produktów, jak np.: znamionową moc oprawy, znamionowy strumień świetlny, skuteczność świetlną, temperaturę barwową CCT, czy nawet wskaźnik oddawania barw CRI/RA, który ma ogromne znaczenie dla komfortu pracy. 

Oprawy i lampy przemysłowe LED wysokiej jakości od Luxon

Oferowane oświetlenie przemysłowe posiada najwyższą jakość, za którą stoi nie tylko zgrany zespół z wieloletnim doświadczeniem, ale przede wszystkim pewność, że produkty te są energooszczędne, a także bezpieczne i trwałe, co ujęte jest w gwarancji. Gwarancja na oświetlenie przemysłowe LED w Luxon jest prosta, obejmuje całą dostawę (bez żadnych wyłączeń), zapewnia efekt (np. dostarczenie ilość światła w określonym czasie) z szybką reakcją serwisową i obowiązuje od rozpoczęcia użytkowania.