Bezpłatna kalkulacja inwestycji

W pracy z klientami zauważyliśmy, jak ważna w podejmowaniu decyzji o nowych inwestycjach jest analiza finansowa, dlatego zupełnie bezpłatnie wykonamy ją dla Ciebie.

W zależności od tego, na którym etapie procesu decyzyjnego jesteś, potrzebujesz innych danych finansowych. Z myślą o nich  stworzyliśmy 2 warianty bezpłatnej kalkulacji inwestycji LED:

Zamawiam bezpłatną kalkulację

Wstępna kalkulacja

Jesteś na wczesnym etapie procesu, porównujesz różne metody oszczędności energii i chcesz poznać szacowany koszty inwestycji.

Na czym polega:
Wystarczy krótka rozmowa telefoniczna z naszym konsultantem, po której otrzymasz na maila wstępną wycenę oraz przykłady zrealizowanych inwestycji firm podobnych do Twojej.

Zamów wstępną kalkulację

Szczegółowa kalkulacja 

Już wiesz, że chcesz zainwestować w oświetlenie LED i potrzebujesz pełną analizę finansową planowej inwestycji.

Na czym polega:
Nasz konsultant dopyta Cię o rodzaj inwestycji i jej specyfikę, a następnie umówi Cię z naszym ekspertem oświetlenia na wizję lokalną. Jej efektem będzie bezpłatny audyt. Po nim przygotujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie oświetleniowe oraz kalkulację oszczędności energii i redukcji CO2, ROI oraz szczegółową wycenę.

Zamów szczegółową kalkulację

Bezpłatna kalkulacja inwestycji LED

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Nasz konsultant ds. oświetlenia zadzwoni do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego na podany przez Ciebie w formularzu numer telefonu.

Prosimy, żebyś przed rozmową przygotował informacje na temat:

– rodzaju inwestycji,
– specyfiki obiektu,
– parametrów, takich jak: wysokość i powierzchnia obiektu.

Tak, zarówno wstępna, jak i szczegółowa kalkulacja są bezpłatne.

Wstępna kalkulacja jest dla Ciebie, jeśli dopiero planujesz zainwestować w oświetlenie i chcesz szybko poznać jej szacunkowy koszt. Zamów szczegółową kalkulację, jeśli chcesz zainwestować w oświetlenie LED i potrzebujesz pełną analizę finansową planowej inwestycji.

Nie, wstępna i szczegółowa kalkulacja są bezpłatne i niezobowiązujące. To Ty zdecydujesz o podjęciu współpracy z nami po ich przedstawieniu.

Zamów bezpłatną kalkulację inwestycji LED

Wybierz dogodną formę kontaktu

Zadzwoń teraz

+48 71 661 14 54

poniedziałek- piątek 9.00 - 16.00

Wybierz wariant analizy:

Formularz-bezplatna-kalkulacja-inwestycji
Zgody