Luxon LEDLiczy się efekt

Nie sprzedajemy opraw LED, tylko rozwiązania oświetleniowe. Jesteśmy Twoim sprawdzonym przewodnikiem w dążeniu do efektywności energetycznej.

Krzysztof Ostrowski i Maciej Szott z nagrodą Deloitte

Wartości, które nam PRZYŚWIECAJĄ

W Luxon LED opieramy się na wartościach, które do dziś kształtują naszą ścieżkę rozwoju. Wychodzimy z założenia, że chcąc rozwijać innych, musimy rozwijać też siebie. Nasze coraz to nowsze rozwiązania wynikają z doświadczenia, a więc przeprowadzanych modernizacji. Wierzymy, że nowe wyzwania to jedyna droga do uzyskania najefektywniejszych rozwiązań oświetleniowych.

ZESPOŁOWOŚĆ

Wierzymy w efekt synergii zespołu. Dlatego każdy obszar naszej działalności (oświetlenie przemysłowe, oświetlenie uliczne, retail) posiada dedykowany team specjalistów. Jednak zespół to nie tylko my. To również nasi klienci, dla których jesteśmy przede wszystkim partnerem biznesowym.

ROZWÓJ

Wierzymy w efekt synergii zespołu. Dlatego każdy obszar naszej działalności (oświetlenie przemysłowe, oświetlenie uliczne, retail) posiada dedykowany team specjalistów. Jednak zespół to nie tylko my. To również nasi klienci, dla których jesteśmy przede wszystkim partnerem biznesowym.

EFEKTYWNOŚĆ

To najważniejszy cel, który przyświeca nam w każdym działaniu. Efektywność dotyczy naszych produktów (wysoka efektywność świetlna i żywotność), usług (stale poszukujemy komplementarnych usług, by uzyskać jeszcze lepszy efekt) czy procesów (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, by je doskonalić)

UCZCIWOŚĆ

Tworząc rozwiązania oświetleniowe dla naszych klientów zawsze inwestujemy swój czas w dokładne poznanie obiektu i celów firmy. Czujemy się odpowiedzialni za efekty naszej pracy, dlatego otwarcie dzielimy się wynikami naszych realizacji.

Naszą jakośćpotwierdzają certyfikaty

Z piwnicy na światło dziennePosłuchaj historii powstania naszej firmy

Wszystko zaczęło się w 2008 roku

Współpraca z nami jest zawsze jasna

Kluczowym jest dla nas poczucie bezpieczeństwa naszych klientów. Dlatego stawiamy na przejrzystość działań. Otwarcie mówimy o efektach, a także stale dzielimy się wiedzą. Co więcej – nieprzerwanie doskonalimy nasze produkty i usprawniamy procesy.

#LICZYMY
Operujemy cyframi, zarówno w przypadku case studies, jak i proponowanych rozwiązań. Kalkulujemy inwestycje i otwarcie mówimy o ich zwrocie.
#INSPIRUJEMY
Poszukujemy inspiracji na całym świecie, ale to co nas otacza ma dla nas największe znaczenie. Jesteśmy dumni, że nasze oprawy oświetleniowe tworzone są w Polsce.
#WSPÓŁPRACUJEMY
Jesteśmy elastyczni, dlatego działamy w oparciu o 4 modele współpracy. Każdy z nich jest czytelny i dopasowany do specyfiki danej inwestycji.
#WYZWANIA
Nie unikamy trudnych zadań. Lata doświadczeń pozwalają nam podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych projektów oświetleniowych.
#PRODUKUJEMY
Dostarczane przez nas rozwiązania bazują na naszych produktach. Jesteśmy polskim producentem opraw LED, który nie boi się pokazywać firmy od kuchni.
#EDUKUJEMY
Poszukiwanie efektywnych rozwiązań oświetleniowych to nasza pasja. Dlatego stale edukujemy naszych klientów na temat uwarunkowań prawnych, przepisów i norm dotyczących oświetlenia.
#DBAMY
Dbamy o każdy detal. Nasze systemy zarządzania jakością są potwierdzone certyfikatami. Stawiamy na ciągły rozwój i kontrolę każdego etapu produkcji.
#OBSERWUJEMY
Nasz zespół ekspertów ciągle obserwuje rynek, aby nasze rozwiązania były aktualne i innowacyjne. Śledzimy trendy i adaptujemy je do potrzeb naszych klientów.
Poznaj nasz autorski proces ENFIS

Napędza nas ta sama ENERGIA

W 2008 roku, kiedy powstała marka Luxon, było nas trzech. Obecnie nasza załoga liczy blisko 100 osób. Luxon LED powstał z pasji, z zamiłowania do zagadnień energetyki. Potrzebowaliśmy więc takich samych “wyznawców”, kogoś, kogo będzie napędzać ta sama energia.

Dziś pracownicy to najbardziej unikatowa wartość firmy. Ich pomysłowość, entuzjazm i profesjonalizm powodują, że stajemy się skuteczniejsi biznesowo. To dla nich tworzymy miejsce przyjazne, miejsce angażujące. Po prostu – wierzymy, że efektywność zespołu to wypadkowa samorealizacji i sprzyjających warunków pracy.

Rzucamy ŚWIATŁO na to, co ważnePoznaj opinie naszych klientów

Potrzeby naszych klientów to punkt wyjścia dla rekomendowanych przez nas działań. To one kształtują strategię. Tylko dzięki uważności i otwartości jesteśmy w stanie poznać specyfikę danej infrastruktury. Poznać unikalne wymagania obiektu czy sposób jego funkcjonowania.

Dobierane przez nas rozwiązania oświetleniowe biorą pod uwagę takie aspekty jak: zapylenie obiektu, temperatura pomieszczenia, zmianowość produkcji czy wysokość hali. To wszystko rzutuje na rodzaj zastosowanych opraw, jak i ich rozmieszczenie czy intensywność światła. Na bazie 9000 przeprowadzonych inwestycji wiemy, że nie da się przeprowadzić dwóch tych samych modernizacji.
Należy więc dogłębnie poznać potrzeby konsumenckie, by zapewnić zadowalający efekt