W 2008 roku zaczynaliśmy naszą przygodę, jak przystało na start-up, w piwnicy. Choć początki były pełne wyzwań nasza firma postawiła na rozwój najnowszych technologii energooszczędnych.

Dzisiaj Luxon LED jest najszybciej rozwijającym się producentem oświetlenia w Europie według rankingu Deloitte Fast 50 z 2018 roku oraz Financial Times 1000 z 2019 roku.

2018 Luxon na dziś i na przyszłość

globus

Nasza Misja

Dostarczać oprawy gwarantujące najszybszy zwrot z inwestycji.

pieniądze

Nasza Wizja

Europejski lider inteligentnego oświetlenia profesjonalnego.


Wartości w Luxon LED

L . Ludzie

Nasi pracownicy to najbardziej unikatowa wartość firmy. To Ich pomysłowość, entuzjazm i profesjonalizm powodują, że stajemy się skuteczniejsi biznesowo. To oni są najlepszymi ambasadorami naszej marki. I to dla nich staramy się stworzyć angażujące i przyjazne środowisko pracy.

U . Uczciwość

Uczciwe i etyczne postępowanie mają dla nas kluczowe znaczenie. Dlaczego? Bo są podstawą do budowania zaufania nie tylko naszych pracowników, ale i Klientów.

X . X Factor

Nasz FACTOR X to Współpraca! Oznacza ona umiejętność współdziałania dla osiągnięcia wspólnego celu i w zgodzie z naszymi wartościami.

To też budowanie atmosfery zaufania, otwartości oraz szacunek i zrozumienie dla pracowników i dla naszych Klientów.

O . Optymizm

Niepowodzenia traktujemy jak kolejne wyzwania, jak szansę do uczenia się. My wiemy, że się DA. Szukamy wyzwań i jesteśmy ciekawi nowości. Optymizm nie pozwala Nam na zniechęcenie się, a poza tym dodaje charyzmy i uroku osobistego

N . Niezawodność

Jesteśmy niezawodni i w niezawodny sposób dostarczamy niezawodne produkty! To co robimy, robimy najlepiej jak się da. Wiemy, że bez zaangażowania, przedsiębiorczości i regularnego wysiłku trudno liczyć na efekty.


Standardy Luxon LED

W Luxon LED jesteśmy fanami ciągłego doskonalenia (continuous improvement) mając świadomość, że każdy element organizacji można systematycznie usprawniać. W naszej pracy czerpiemy garściami z metodologii lean management, standaryzując i optymalizując procesy. Wykorzystujemy także narzędzia six sigma po to, by zmniejszyć zmienność w procesach i zapewnić naszym Klientom produkt wysokiej jakości, dostarczony zgodnie z oczekiwanym terminem realizacji.

 

Nasz system zarządzania jakością posiada międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2015, a wybrane produkty – ENEC, europejski certyfikat wyrobów elektrycznych objętych dyrektywą niskiego napięcia.”

Podgląd certyfikatu

PL | EN | DE

Dekra

Założyciele Luxon LED

Chętnie porozmawiamy o rozwoju naszej firmy, zapraszamy na LinkedinWażne informacje i dokumenty