Jak szybko i bez budżetu zredukować koszty energii?

Zamów bezpłatne nagranie webinaru 

webinar Laas - nagranie
Zgody

Rzucamy nowe światło na oszczędności

Szukasz sposobów na redukcję kosztów w Twoim przedsiębiorstwie? To nagranie jest dla Ciebie!

Na nagraniu naszego webinaru zobaczysz w jaki sposób zredukowaliśmy u naszych Klientów zużycie energii od 40% do nawet 91%. Poznasz też najnowsze trendy w energooszczędnym oświetleniu i alternatywne sposoby finansowania inwestycji w momencie, gdy nie masz budżetu na modernizację.

Pamiętaj, że modernizacja oświetlenia nie jest kosztem samym w sobie, lecz konkretną inwestycją w oszczędności. Przyczynia się nie tylko do obniżenia rachunków za prąd, ale także do zwiększenia efektywności energetycznej i wsparcia zrównoważonego rozwoju firmy.

Dzięki nagraniu dowiesz się:

  • Jaka jest najszybsza metoda na zaoszczędzenie energii w przemyśle?
  • Gdzie szukać oszczędności na oświetleniu?
  • Jak inwestować w energooszczędne oświetlenie bez budżetu na ten cel?

 

 

Dla kogo jest to nagranie?

  • pracownicy i reprezentanci średnich i dużych firmy przemysłowych, produkcyjnych i logistycznych, w tym: właściciele, kierownicy utrzymania ruchu, dyrektorzy zakładu, dyrektorzy techniczni, lean managerzy, energy managerzy, dyrektorzy finansowi, główni energetycy

O prelegencie:

Maciej Szott – jest doświadczonym liderem i ekspertem w branży oświetleniowej. Od 15 lat pełni funkcję Wiceprezesa w Luxon LED, polskiego producenta energooszczędnego oświetlenia. Do jego specjalizacji należą: zarządzanie produktami, strategie rozwoju rynku i budowanie trwałych relacji z klientami. Podczas webinaru Maciej w krótkiej skondensowanej formie opowie o innowacyjnych rozwiązaniach oświetleniowych, które skupiają się na generowaniu oszczędności na rachunkach za oświetlenie, redukcji emisji CO2 i zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy.

Organizator:

Producent oświetlenia przemysłowego: Luxon LED

W Luxon LED od 15 lat pomagamy firmom przemysłowym, produkcyjnym i logistycznym zredukować koszty energii nawet o 91% dzięki dobrze dobranym, efektywnym rozwiązaniom oświetleniowym. Zrealizowaliśmy już ponad 9 000 inwestycji. Mamy doświadczenie w pracy z wieloma branżami, również tymi, które charakteryzują się specyficznymi, często niełatwymi warunkami pracy takimi jak np. wysokie temperatury czy duże zapylenie. Do modernizacji oświetlenia  podchodzimy holistycznie, analizując wszystkie możliwości, które pomogą naszym klientom uzyskać realne oszczędności. 

W kwietniu tego roku otrzymaliśmy nagrodę dla Najlepszej Inwestycji Oświetleniowej. Modernizacja oświetlenia, którą przeprowadziliśmy dla dwóch zakładów Ciech Soda Polska została doceniona przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. 

Zaufali nam:

Pamiętaj!

Po wysłaniu danych z formularza, otrzymasz od nas mail z linkiem do  bezpłatnego nagrania. Jeśli nie widzisz maila w skrzynce odbiorczej, sprawdź folder Spam lub Oferty.

 

Nic nie tracisz – zamów nagranie webinaru i dowiedz się, jak zredukować koszty energii w firmie

webinar Laas - nagranie
Zgody