Już drugi rok z rzędu zgarniamy nagrodę na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową. W tym roku do konkursu zgłosiliśmy modernizację oświetlenia, którą zrealizowaliśmy dla zakładu produkcyjnego  Swiss Krono. Czy to powód do dumy? Jak najbardziej. Bo przekonujemy się, że nasza praca naprawdę ma sens. Jako firma nigdy nie staliśmy w miejscu. Oświetlenie i szukanie coraz to nowszych rozwiązań to coś, co nas napędza. To nasza pasja.

Liczy się efekt- maksymalizujemy korzyści z inwestycji w LED 

W Luxon działamy w myśl hasła Liczy się efekt. Wszystkie nasze prace są ukierunkowane na uzyskanie jak największych korzyści z inwestycji LED dla naszych klientów. Firma Swiss Krono, przygotowując się do modernizacji oświetlenia swojej fabryki, szukała firmy oświetleniowej, która zapewniłaby największą redukcję mocy opraw przy zachowaniu norm i komfortu pracy. Tak tez trafiła do nas.

Cieszymy się, że efekty naszej pracy są dostrzegane i doceniane nie tylko przez naszych klientów, ale i innych ekspertów z branży. Dziękujemy firmie Swiss Krono za zaufanie oraz zgodę na udział w konkursie. Dziękujemy również Polskiemu Związkowi Przemysłu Oświetleniowego 🤝 za przyznanie nagrody za Najlepszą Inwestycję Oświetleniową w 2023 w kategorii oświetlenia wewnętrznego.

cytat

Dziękujemy firmie Swiss Krono za zaufanie i  powierzenia nam modernizacji zakładu, jak również zgodę na udział w konkursie. Podziękowania należą się również firmie DB Energy za zaangażowanie w projekt. To właśnie ona zapoczątkowała proces modernizacji audytem energetycznym.

Maciej Szott - ekspert ds. Efektywności energetycznej

Maciej Szott
Ekspert ds. Efektywności energetycznej

Wykonana przez nas realizacja nie tylko pomogła efektywnie zarządzać energią, ale i dążyć do zrównoważonego rozwoju.

Co ją wyróżniało?

  • redukcja CO2 o 4000 ton rocznie
  • ponad 5000 nowych źródeł światła
  • oszczędność energii na poziomie 77%
  • absolutny brak przerywania pracy produkcji.

Po więcej szczegółów odsyłamy do naszego case study ➡️ link

NOWY ROK, ten sam cel. Dla nas liczy się efekt

Nagroda to nie tylko wyróżnienie dla nas jako firmy, ale przede wszystkim – potwierdzenie naszej misji. W Luxon LED maksymalizujemy korzyści z każdej inwestycji, w myśl głównego hasła #Liczysięefekt. Przekonaj się o tym jak ważna jest dla nas skuteczność, zerkając nie tylko do realizacji SWISS KRONO, ale również do realizacji CIECH, za którą otrzymaliśmy zeszłoroczną nagrodę.

Realizacja SWISS KRONO ⤵️

Realizacja CIECH Soda Polska ⤵️

Obniż koszty energii nawet o 91%

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki wymianie oświetlenia na LED

Industrial Image