Nowoczesny system

monitorowania i sterowania oświetleniem

System EnCore  łączy funkcję bezprzewodowego  sterowania oświetleniem w technologii Bluetooth z możliwością wizualizacji opraw w przestrzeni Twojego obiektu i pomiary zużycia energii, raporty awarii. Dzięki takiemu połączeniu możesz monitorować i zarządzać systemem oświetlenia z dowolnego miejsca przy ograniczeniu ilości instalowanego sprzętu i okablowania do minimum.

Czym jest system

Luxon EnCore to odpowiedź na kompleksowe monitorowanie efektywności energetycznej dla przemysłu. Platforma EnCore to system W chmurze służący do integracji rozwiązań loT w oparciu o skalowalny framework loT. Platforma EnCore firmy Luxon jest odpowiedzią na pojawiający się trend w branży oświetleniowej.
Jego funkcjonalność z pewnością wprowadzi Twoją firmę na nową ścieżkę rozwoju.

Sterowanie oświetleniem z wielu urządzeń

Platforma EnCore została zaprojektowana z myślą o wygodnym zarządzaniu infrastrukturą oświetleniową, aktywów i klientów. Wykorzystaliśmy do tego sprawdzoną technologię od Casambi, dzięki czemu mamy dużą swobodę w projektowaniu optymalnego systemu sterowania.

Informacje o stanie oświetlenia

Dzięki platformie  będziesz miał stały dostęp do szczegółowych informacji o stanie technicznym zarejestrowanych w systemie środków trwałych. Dostęp do platformy może zapewnić Ci  urządzenie z zainstalowaną przeglądarką www i dostępem do Internetu.

Połączenie 3 składników

Nowoczesny systemsterowaniaoświetleniem 

Technologia Casambi oparta o medium bezprzewodowe to rdzeń całego ekosystemu produktów. Wszystkie produkty Casambi, są ze sobą w 100% kompatybilne.

Wydajna platformaIoT agregującadane 

Intuicyjny interfejs użytkownika oraz uznane standardy ISO tworzenia oprogramowania i zapewnienia bezpieczeństwa.

Dedykowane sterownikidla wymagających 

Wielofunkcyjne i modułowe sterowniki pomiarowe pracujące w warunkach przemysłowych.

Obniż koszty energii naweto 91%

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki  wymianie oświetlenia na LED. Zamów bezpłatny audyt, aby otrzymać kalkulację oszczędności i koncepcję indywidualnego rozwiązania oświetleniowego

Dowiedz się więcej

Co zyskasz dzięki systemowi

Raporty zuzycia energii elektrycznej oraz emisji CO2

Platforma w czasie rzeczywistym dostarcza kompletne informacje o zużyciu energii elektrycznej oraz emisji CO2, a także raportuje oszczędności związane z modernizacją oświetlenia.

Raport użycia czasu gwarancyjnego 

Wszystkie oprawy podpięte do Encore w czasie rzeczywistym podają stan, w jakim się znajdują. Na tej podstawie system wylicza zużycie opraw względem zakontraktowanego okresu gwarancyjnego.

Raporty o nowych wydarzeniach

Platforma ma rozbudowany moduł definicji alarmów oraz raportowania aby na bieżąco reagować na anomalie pracy systemów i planować przestoje serwisowe.

Dlaczego warto współpracowaćz Luxon?

9000

modernizacji

Tyle realizacji jest już za nami. Dołącz do nich!

15lat

na rynku

Nasze długoletnie doświadczenie wpływa na najwyższą jakość rozwiązań!


Szybki zwrot z inwestycji

 Nasze produkty zaprojektowaliśmy tak, aby generowały jak najszybszy zwrot z inwestycji. Oprawy Luxon LED charakteryzuje wysoka skuteczność świetlna (do 197 lm/W) oraz długa żywotność. Dzięki temu możesz być pewny, że dostarczymy Twojej firmie najbardziej efektywne rozwiązania na rynku oświetleniowym.

Kalkulacja oszczędności i audyt

Dzięki nim otrzymasz raport, który wykaże, ile zaoszczędzisz w czasie trwania okresu gwarancji. Bazujemy na konkretnych liczbach, które są efektem przeprowadzonego audytu i rozmów z klientem.

Dedykowany opiekun i projektanci

Przeprowadzimy Cię przez ten proces. Nasz dedykowany opiekun klienta i projektanci dają Ci poczucie bezpieczeństwa i kontrolę nad każdym etapie usługi. Pracujecie na zasadzie 1:1, czyli to Twój doradca dba o wszystkie formalności i jest źródłem wiedzy o całym procesie.

Dawki wiedzy

W sposób czytelny i przystępny dostarczamy naszym klientom wiedzę, dzięki której mogą podejmować świadome decyzje i wybrać najlepsze rozwiązanie.  Podpowiadamy, na które parametry zwrócić uwagę przy porównywaniu ofert dot. modernizacji oświetlenia, żebyś mógł sprowadzić je do jednego mianownika i wybrać najlepszą.  

Najważniejsze cechy platformy

Szybki projekti wycena systemu

Dzięki zaletom bezprzewodowej infrastruktury oraz dostępie do gotowych rozwiązań ekosystemu Casambi znacząco skracamy czas przygotowania inwestycji.

Szybka instalacjai onboarding klienta

Wszystkie oprawy oświetleniowe oraz pozostałe elementy systemu wymagają jedynie podłączenia zasilania i automatycznie tworzą sieć komunikacyjną, a uruchomienie ich może postępować razem z pracami instalacyjnymi.

Łatwa obsługa interfejsów użytkownika

Zarówno system sterowania, jak i platforma monitorowania mają specjalnie opracowane menu kontekstowe, aby realizować indywidualne funkcje określonego poziomu użytkownika.

Automatyczne monitorowanie i raporty

Zaawansowany moduł raportowania i prezentacji pozwala minimalizować czas spędzony na nadzorze. Dodatkowo sterowniki mają możliwość pomiarów innych parametrów ważnych z punktu widzenia klienta

Bezpłatna kalkulacja inwestycji

Sprawdź, ile możesz zyskać dzięki modernizacji oświetlenia na LED z systemem monitorowania i sterowania EnCore.

Zamów bezpłatną kalkulację inwestycji, a my wykonamy dla Ciebie:

  • bezpłatny audyt oświetlenia,
  • koncepcję indywidualnego rozwiązania oświetleniowego ze sterowaniem,
  • analizę finansową inwestycji,
  • szacowany poziom redukcji energii elektrycznej i emisji CO2.
Formularz-analiza-inwestycji-LED
Zgody

Projekt realizowany z funduszy unijnych

Zobacz projekt