Poszukiwania opraw oświetleniowych zazwyczaj rozpoczynają się pytaniem, gdzie kupić lampy? Rozwiązań jest wiele. Zakupów można dokonać w stacjonarnym sklepie, kontaktując się z przedstawicielem handlowym lub korzystając ze sklepu internetowego. Na pierwszy rzut oka, ciężko jest określić, które rozwiązanie jest najlepsze. W tym artykule przedstawiamy, gdzie najlepiej kupić oświetlenie LED.

lampy z hurtowni czy od producenta oświetlenia

Lampy sufitowe, lampy wiszące, oświetlenie zewnętrzne – u producenta

Nowoczesnym oświetleniem są lampy wykonane w technologii LED. Możliwe jest ich dopasowanie do każdego typu pomieszczeń i przestrzeni. Dlatego, zazwyczaj, producenci posiadają wiele rodzajów opraw w swojej ofercie.

Zakup bezpośrednio od wytwórcy pozwala na dostosowanie funkcjonalności do indywidualnych potrzeb. Oświetlenie może zostać wyposażone m.in. w system sterowania, który będzie regulował pracę konkretnej oprawy, w ustalony wcześniej sposób. Przykładem jest wykorzystanie harmonogramu czasowego. Dzięki temu uzyskamy oświetlenie pasujące do każdego pomieszczenia czy obszaru.

Sklep internetowy, oprawy z hurtowni czy zakupy u przedstawiciela handlowego?

Energooszczędne oświetlenie LED dostępne jest w wielu miejscach sprzedaży. Każde z nich ma swoje zalety i ograniczenia. Dlatego warto zastanowić się nad tym, który wybór będzie najbardziej trafny. Lampy z hurtowni czy od producenta oświetlenia, a może zakupy w sklepie internetowym?

zakup lamp w hurtowni czy od producenta oświetlenia

Droga produktu

W zależności od tego, od kogo dany produkt kupimy, będzie on pochodził z innej ścieżki. Zaletą sklepu internetowego są ceny podane przez wystawcę. Jednak należy mieć na uwadze fakt, że produkt ten przeszedł z rąk wytwórcy, do dystrybutora, hurtownika i dopiero później znalazł się w danym miejscu.

gdzie lepiej kupić lampy w hurtowni czy od producenta oświetlenia

W przypadku opraw zakupionych w hurtowni droga ta jest krótsza. Zakup hurtowy ma także tę zaletę, że produkt znajduje się w magazynie, jednak nie ma możliwości jego personalizacji. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest realizacja zamówienia od producenta. Dzięki temu, poszukiwanie konkretnej lampy LED o zadanych parametrach może być zbędne – wytwórca może zaoferować nam odpowiednią oprawę spełniającą nasze wymagania.

gdzie szybko kupić lampy

Reklamacje

Zakup w hurtowni może okazać się problematycznym rozwiązaniem także w przypadku reklamacji, czy serwisu systemu oświetlenia LED. Każde zgłoszenie i tak realizowane jest przez wytwórcę, dlatego nabycie lamp u renomowanych producentów skutkuje szybszym czasem reakcji na uszkodzenia i naprawy.

zakup lamp w hurtowni czy u producenta oświetlenia

Planujesz modernizację oświetlenia w swojej firmie? Skontaktuj się z nami, a my zaoferujemy Ci kompleksową usługę związaną z wymianą oświetlenia na energooszczędne LED.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Hej,

Jeżeli masz dodatkowe pytania, wypełnij formularz i zadaj je naszym specjalistom.

Pomożemy Ci w doborze optymalnych rozwiązań.

Zapytanie z artykułu SEO
Zgody

Zobacz pozostałe artykuły


Olśnienie przykre co to jest

Czym jest olśnienie przykre?

Każdy z nas niejednokrotnie doświadczył rażącego światła, które w praktyce nazywane jest olśnieniem przykrym. Nazywany potocznie efekt olśnienia wpływa niekorzystnie na narząd wzroku ograniczając stopień widzenia i zdolności rozpoznawania.

Więcej Info

jak przeliczyć lumeny na waty

Lumeny na waty – jak przeliczyć strumień świetlny?

Strumień świetlny oświetlenia LED podawany jest w lumenach. Natomiast w przypadku tradycyjnych źródeł światła zazwyczaj jasność świecenia była określana za pośrednictwem pobieranej przez nie mocy w watach. Żeby móc choć w pewnym stopniu porównać oba źródła niezbędny jest przelicznik lumeny na waty. Dlatego w tym artykule poruszamy tą kwestie.

Więcej Info


Potrzebujesz pomocy
w wyborze oświetlenia?

Skontaktuj się z nami

+48 71 733 60 50

9.00 – 16.00

Wypełnij formularz

Napisz do nas